Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół w Ostrowie Daniel Maliczowski & Paweł Wróbel.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół w Ostrowie Daniel Maliczowski & Paweł Wróbel."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół w Ostrowie Daniel Maliczowski & Paweł Wróbel

2 Budynek szkoły

3 Pracownia informatyczna Wszystkie komputery wyposażone są w system Windows XP i programy pakietu Office, dzięki czemu uczniowie mogą kształtować swoje umiejętności z dziedziny informatyki oraz zdobywać wiedzę na temat obsługi wielu programów.

4 Pracownia historyczno- przyrodnicza Szkoła ma dobrze wyposażoną pracownię historyczno-przyrodniczą. Znajduje się tu wiele materiałów dydaktycznych, które pomagają uczniom poznawać przyrodniczo-historyczny świat. Służą im do tego różnorodne mapy, mikroskopy itp.

5 Sala gimnastyczna W tym pomieszczeniu odbywają się zajęcia z wychowania fizycznego. Można tu zaprezentować swoje umiejętności fizyczne. Uczniowie mają możliwość zagrania w gry zespołowe oraz wykonywania ćwiczeń gimnastycznych.

6 Biblioteka Szkolna biblioteka wyposażona, jest w wiele książek Znajdują się tam różnorodne czasopisma oraz multimedia do których uczniowie maja stały dostęp. Mogą również korzystać z komputera, który jest podłączony do Internetu.

7 Świetlica To pomieszczenie przeznaczone jest głównie dla dzieci. Czekają tam na przyjazd swoich rodziców lub szkolnego autobusu. Jest tam wiele zabawek oraz gier, z których w pełni wszyscy mogą korzystać. Dziećmi zajmuje się pani pedagog.

8 Pracownia plastyczna Uczniowie mogą popisać się tu swoimi zdolnościami artystycznymi. Znajdują się tam sztalugi, farby, kredki i inne potrzebne przedmioty do wykonywania obrazów oraz tworzenia dzieł.

9 Boiska sportowe Nasza szkoła oferuje dwa boiska sportowe: do gry w koszykówkę i siatkówkę. Boisko do siatkówki zostało wykonane własnymi siłami dzięki pomocy uczniów i nauczycieli.

10 Park Na terenie naszej szkoły znajduje się bardzo stary, i piękny park. Na przerwach miedzy lekcjami uczniowie chodzą tam, aby odpocząć oraz nauczyć się na następną lekcję. Jest to najbardziej ulubione miejsce uczniów jak i również nauczycieli.

11 Szkoła w prasie W gazecie Życie podkarpackie ukazał się artykuł dotyczący naszej szkoły. Było w nim opisane nasze boisko do siatkówki, które zostało zbudowani własnymi siłami.

12 Koniec Dziękujemy za uwagę. www.zs-ostrow.edu.pl tel. 16 6710 570


Pobierz ppt "Zespół Szkół w Ostrowie Daniel Maliczowski & Paweł Wróbel."

Podobne prezentacje


Reklamy Google