Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dziennik podróżnika Adrianna Figiel.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dziennik podróżnika Adrianna Figiel."— Zapis prezentacji:

1 Dziennik podróżnika Adrianna Figiel

2 Piątek, 13 maja 2011r. Przylecieliśmy do Anglii. Moja partnerka ma na imię Harriet. Ma trzynaście lat. Mieszka z rodzicami i siedemnastoletnią siostrą. Poszliśmy do restauracji, aby świętować urodziny taty Harriet. Wróciliśmy późnym wieczorem.

3 Sobota, 14 maja 2011r. Byliśmy w Bath. Zwiedziliśmy miasto, a następnie mieliśmy czas wolny. Miałam okazję kupić pamiątki oraz upominki dla rodziców. Po powrocie razem z Harriet poszłyśmy do jej kolegi- Toma, aby oglądać „Eurowizję” w telewizji.

4

5 Niedziela, 15 maja 2011r. Dzisiejszy dzień spędziliśmy z rodzinami. Byłam na zakupach i na plaży. Spotkałam kilku innych uczestników wymiany.

6

7 Poniedziałek, 16 maja 2011r Byliśmy w Lynton i Lynmouth. Jechaliśmy kolejką i spacerowaliśmy. Po powrocie wspólnie z kilkoma innymi uczestnikami wymiany i ich partnerami poszłam do jednej z naszych angielskich koleżanek.

8

9 Wtorek, 17 maja 2011r. Dzisiaj byliśmy z naszymi partnerami w ich szkole. Uczestniczyliśmy w zajęciach tanecznych i sportowych. Później zwiedzaliśmy Barnstaple. Następnie wróciliśmy do szkoły, gdzie zjedliśmy „eurodinner”. Po powrocie do domu grałam z moją partnerką w karty.

10 Środa, 18 maja 2011r. Byliśmy w Clovely. Spacerowaliśmy, a potem mieliśmy czas wolny. Po powrocie rozmawiałam z Harriet, jej rodzicami i siostrą na wiele interesujących tematów. Miałam okazję dowiedzieć się więcej o każdym członku rodziny.

11

12 Czwartek, 19 maja 2011r. Byliśmy na „Devon Show”, gdzie widziałam wiele ciekawych rzeczy. Kiedy wróciliśmy, moja partnerka i jej rodzina zabrali mnie na rybę z frytkami. Cieszę się, że spróbowałam tej tradycyjnej angielskiej potrawy.

13 Piątek, 20 maja 2011r. Byliśmy w Exeter. Zwiedziliśmy miasto, a potem mieliśmy czas wolny. Kiedy wróciłam, poszłam razem z Harriet na zajęcia z rękodzieła, gdzie wykonałam bransoletkę.

14 Sobota, 21 maja 2011r. Dzisiejszy dzień spędziłam z rodziną Harriet. Byliśmy na zakupach. Po powrocie do domu graliśmy w karty i oglądaliśmy DVD.

15 Niedziela, 22 maja 2011r. Wstałam wcześnie i pojechałam do szkoły, gdzie pożegnałam się z moją partnerką i jej rodziną. Następnie wsiedliśmy do autokaru, który zawiózł nas na lotnisko. Po południu byliśmy w domu.

16 Dziękuję za obejrzenie mojej prezentacji.
Koniec Dziękuję za obejrzenie mojej prezentacji.


Pobierz ppt "Dziennik podróżnika Adrianna Figiel."

Podobne prezentacje


Reklamy Google