Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PÓŁKOLONIE LETNIE W Z S S SOCHACZEW

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PÓŁKOLONIE LETNIE W Z S S SOCHACZEW"— Zapis prezentacji:

1 PÓŁKOLONIE LETNIE W Z S S SOCHACZEW

2 Dzień 1 Dzisiaj zaczęły się kolonie w naszej szkole. Wszyscy stawiliśmy się punktualnie o 8.30. Kierownik p. Anna Gajewska przedstawiła nam program i regulamin kolonii. Zapoznała nas z wychowawcami, z p. Jarkiem Niedzielą i p. Iwoną Stachlewską, a także z pomocą nauczyciela p. Barbarą Dybiec. Wybraliśmy nazwę dla grupy. Padło wiele propozycji, ale najbardziej spodobały się nam „Słoneczka”. Czeka nas wiele atrakcji i niespodzianek!!!

3 Dzień 2, 4 i 6 - Basen Wszyscy pluskaliśmy się w basenie. Było super!!! Baaaaaaardzo lubimy się kąpać!!!!

4 Dzień 3- Dinopark Pierwsza wycieczka! O godz 8.00 spotkaliśmy się pod szkołą. „Zapakowaliśmy” się do autokaru i pojechaliśmy do Kołacinka do Dinoparku. Spędziliśmy tam 4 godziny na super zabawie. Zwiedzaliśmy park z przewodnikiem, który opowiadał nam o spotkanych dinozaurach. Odkopywaliśmy szkielet dinozaura i oglądaliśmy jak wykluwa się jajo dinozaura. Mogliśmy również zaobserwować jak gad wynurza się z jeziora. Zjedliśmy również pyszną kiełbaskę z grilla i poszaleliśmy na placu zabaw. Kupiliśmy wspaniałe pamiątki. Wycieczka bardzo nam się podobała i chcielibyśmy tam wrócić.

5 Dzień 3 - Dinopark

6 Dzień 3 - Dinopark

7 Dzień 3 - Dinopark

8 Dzień 3 - Dinopark

9 Dzień 5- Sromów, Nieborów
Dzisiaj wybraliśmy się na długą wycieczkę. Pierwszym etapem naszej podróży była wizyta w Muzeum Sztuki Ludowej w Sromowie. Następnie udaliśmy się do Nieborowa do „Kuźni u Kowala”. Gospodarz bardzo ciekawie i wesoło opowiadał nam o historii koni i piesków mieszkających tam. Nauczyliśmy się czyścić i karmić konie. Każdy spróbował też jazdy konnej. Przejechaliśmy się również wozem po okolicznych bagnach, a także grillowaliśmy. Wracając wstąpiliśmy do Pałacu, gdzie zwiedziliśmy piękne wnętrza i spacerowaliśmy po parku. Czas upłynął nam niezwykle szybko i z żalem musieliśmy wracać do domów.

10 Dzień 5- Sromów

11 Dzień 5- Sromów

12 Dzień 5- Sromów

13 Dzień 5- Sromów

14 Dzień 5- Sromów

15 Dzień 5 - Kuźnia u Kowala

16 Dzień 5 - Kuźnia u Kowala

17 Dzień 5 - Kuźnia u Kowala

18 Dzień 5 - Kuźnia u Kowala

19 Dzień 5 – Pałac w Nieborowie

20 Dzień 7 – Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i wypad na lody
Obejrzeliśmy Wystawę stałą: Pole Bitwy "Drogi do zwycięstwa 1945„ Wystawę plenerową: „ekspozycję plenerową sprzętu bojowego Wojska Polskiego „ Wystawę archeologiczną: „Przeszłość w ziemi ukryta: Archeologia Ziemi Sochaczewskiej „

21 Dzień 7 – Muzeum Ziemi Sochaczewskiej
Wypad na lody Dzień 9 – wycieczka do Mc Donalds

22 Dzień 8 – wizyta w ogródku jordanowskim

23 Dzień 10 – Dyskoteka z konkursem
Mam Talent

24 KONIEC


Pobierz ppt "PÓŁKOLONIE LETNIE W Z S S SOCHACZEW"

Podobne prezentacje


Reklamy Google