Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rodzinne rozpoczęcie sezonu ZapraszamyZapraszamy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rodzinne rozpoczęcie sezonu ZapraszamyZapraszamy."— Zapis prezentacji:

1 Rodzinne rozpoczęcie sezonu ZapraszamyZapraszamy

2 Andalo 11-18 grudnia 2010 Hotel Nordik

3 Miejsce Andalo (1040 m n.p.m.) jest głównym ośrodkiem regionu Paganella. To urocze górskie miasteczko położone w malowniczej kotlinie pomiędzy Paganellą i Gruppo di Brenta. Miejscowość leży niecałe 25 kilometrów od autostrady A22 prowadzącej z Austrii na południe Włoch, co sprawia, że bardzo łatwo tam dojechać. Andalo (1040 m n.p.m.) jest głównym ośrodkiem regionu Paganella. To urocze górskie miasteczko położone w malowniczej kotlinie pomiędzy Paganellą i Gruppo di Brenta. Miejscowość leży niecałe 25 kilometrów od autostrady A22 prowadzącej z Austrii na południe Włoch, co sprawia, że bardzo łatwo tam dojechać.

4 Miejsce Z Andalo wyciągami można dostać się na szczyt Paganella, z którego rozpościera się fantastyczny widok na górskie szczyty oraz jezioro Garda. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddano tu 50 km tras narciarskich, które zadowolą wszystkich od początkujących po najbardziej zaawansowanych. Z Andalo wyciągami można dostać się na szczyt Paganella, z którego rozpościera się fantastyczny widok na górskie szczyty oraz jezioro Garda. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddano tu 50 km tras narciarskich, które zadowolą wszystkich od początkujących po najbardziej zaawansowanych.

5 Miejsce Andalo charakteryzuje się także bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą poza narciarską. Niemal przez cały sezon na głównym placu w mieście organizowane są imprezy dla wszystkich turystów tańce, animacje, zabawy dla najmłodszych itd. Do dyspozycji wszystkich odwiedzających Andalo jest kryty basen, lodowisko, sala gier dla dzieci. Andalo charakteryzuje się także bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą poza narciarską. Niemal przez cały sezon na głównym placu w mieście organizowane są imprezy dla wszystkich turystów tańce, animacje, zabawy dla najmłodszych itd. Do dyspozycji wszystkich odwiedzających Andalo jest kryty basen, lodowisko, sala gier dla dzieci.

6 Miejsce Andalo jest jednym z najlepszych wyborów na zimowy, rodzinny wypoczynek. Liczne trasy narciarskie umiarkowanie strome i szerokie stwarzają idealne warunki do uprawiania narciarstwa zarówno dla dzieci i dorosłych. Andalo jest jednym z najlepszych wyborów na zimowy, rodzinny wypoczynek. Liczne trasy narciarskie umiarkowanie strome i szerokie stwarzają idealne warunki do uprawiania narciarstwa zarówno dla dzieci i dorosłych.

7 Trasy narciarskie Trasy narciarskie: 7 km 40 km 3 km Trasy narciarskie: 7 km 40 km 3 km Wyciągi narciarskie: 2 kabiny 14 krzesełek 4 orczyki Wyciągi narciarskie: 2 kabiny 14 krzesełek 4 orczyki

8 Hotel Hotel Nordik Popularny wygodny hotel położony 200m od centrum miasteczka i 50m od dolnej stacji wyciągu. W odległości kilkuminutowego spaceru znajdują się sklepy, restauracje i bary. Hotel Nordik Popularny wygodny hotel położony 200m od centrum miasteczka i 50m od dolnej stacji wyciągu. W odległości kilkuminutowego spaceru znajdują się sklepy, restauracje i bary.

9 Hotel Wspaniale zadbany i wykończony w stylu alpejskim oferujący swoim gościom rodzinną atmosferę. Cały budynek urządzony w drewnie i wielką dbałością o szczegóły.

10 Hotel Nowe 2-osobowe pokoje z możliwością dostawki. W pokojach znajdują się TV, telefon i łazienka. Nowe 2-osobowe pokoje z możliwością dostawki. W pokojach znajdują się TV, telefon i łazienka.

11 Hotel W budynku znajduje się bar, sala restauracyjna, TV i przechowalnia sprzętu narciarskiego a przy hotelu bezpłatny parking. Bardzo dobra kuchnia serwuje śniadania w formie bufetu i obiadokolację – trzy dania do wyboru, bufet warzywny. W hotelu dostęp do internetu. W budynku znajduje się bar, sala restauracyjna, TV i przechowalnia sprzętu narciarskiego a przy hotelu bezpłatny parking. Bardzo dobra kuchnia serwuje śniadania w formie bufetu i obiadokolację – trzy dania do wyboru, bufet warzywny. W hotelu dostęp do internetu.

12 Animacje dla dzieci W trosce o umożliwienie rodzicom spokojnego relaksu po długim dniu narciarskim, codziennie między 17.00 a 19.00 będą prowadzone zajęcia dla najmłodszych. Przez dwie godziny dzieci pod opieką wychowawców wezmą udział w zajęciach plastycznych i grach i zabawach. W trosce o umożliwienie rodzicom spokojnego relaksu po długim dniu narciarskim, codziennie między 17.00 a 19.00 będą prowadzone zajęcia dla najmłodszych. Przez dwie godziny dzieci pod opieką wychowawców wezmą udział w zajęciach plastycznych i grach i zabawach.

13 Program Podczas wyjazdu na uczestników czekają rozmaite atrakcje, nie tylko narciarskie. W programie znajdą się: Wspólne wyjście na basen, Impreza w barze na stoku, a po niej zjazd narciarski z pochodniami, Wspólne wyjście na lodowisko, Wirtualne zawody narciarskie, Bal przebierańców dla dzieci i dorosłych, Zawody narciarskie. Podczas wyjazdu na uczestników czekają rozmaite atrakcje, nie tylko narciarskie. W programie znajdą się: Wspólne wyjście na basen, Impreza w barze na stoku, a po niej zjazd narciarski z pochodniami, Wspólne wyjście na lodowisko, Wirtualne zawody narciarskie, Bal przebierańców dla dzieci i dorosłych, Zawody narciarskie.

14 Oferta 349 349 - dziecko do 6 lat 399 399 - dziecko od 7 do 8 lat 475 475 - dziecko od 9 do 12 lat 499 499 - dziecko od 13 do 15 lat 549 549 - osoba dorosła Zniżki dla dzieci obowiązują przy wyjeździe dwóch osób dorosłych, w tym samym pokoju na dostawkach 349 349 - dziecko do 6 lat 399 399 - dziecko od 7 do 8 lat 475 475 - dziecko od 9 do 12 lat 499 499 - dziecko od 13 do 15 lat 549 549 - osoba dorosła Zniżki dla dzieci obowiązują przy wyjeździe dwóch osób dorosłych, w tym samym pokoju na dostawkach Cena zawiera: Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z możliwością dostawki Wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja 6-dniowy skipass Paganella Ubezpieczenie NNW i KL Obsługę przedstawiciela TOUR-RYŚ Program Popołudniowo – wieczorny Animacje dla dzieci Trening na tyczkach (2 dni) Organizację zawodów narciarskich Cena zawiera: Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z możliwością dostawki Wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja 6-dniowy skipass Paganella Ubezpieczenie NNW i KL Obsługę przedstawiciela TOUR-RYŚ Program Popołudniowo – wieczorny Animacje dla dzieci Trening na tyczkach (2 dni) Organizację zawodów narciarskich Cena nie zawiera: Transportu Szkolenia z instruktorem – 70 Euro/6 dni – w grupie 6 os. (2 h/dzień) Szkolenia z instruktorem – 100 Euro/6 dni – w grupie 4 os.(dla dzieci do 7 lat) (2,5 h/ dzień) Wycieczki narciarskiej do Madonny Di Campiglio – 45 Euro Napojów do kolacji Cena nie zawiera: Transportu Szkolenia z instruktorem – 70 Euro/6 dni – w grupie 6 os. (2 h/dzień) Szkolenia z instruktorem – 100 Euro/6 dni – w grupie 4 os.(dla dzieci do 7 lat) (2,5 h/ dzień) Wycieczki narciarskiej do Madonny Di Campiglio – 45 Euro Napojów do kolacji Cena za osobę od 447 447 Cena za osobę od 447 447 cena dla rodziny z dwójką dzieci w wieku do 6 lat

15 Szkolenie narciarskie Na wyjeździe planujemy przeprowadzenie szkolenia narciarskiego. Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa. Nauczać będziemy na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzieci do siódmego roku życia zostaną podzielone na grupy czteroosobowe. Dzieci starsze oraz dorośli na grupy sześcioosobowe. Małe grupy szkoleniowe gwarantują lepsze efekty szkoleniowe i indywidualizację zajęć. Na wyjeździe planujemy przeprowadzenie szkolenia narciarskiego. Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa. Nauczać będziemy na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzieci do siódmego roku życia zostaną podzielone na grupy czteroosobowe. Dzieci starsze oraz dorośli na grupy sześcioosobowe. Małe grupy szkoleniowe gwarantują lepsze efekty szkoleniowe i indywidualizację zajęć.

16 Zapraszamy ! Tour-Ryś Ul. Braci Wagów 11/173 Warszawa Tour-Ryś Ul. Braci Wagów 11/173 Warszawa


Pobierz ppt "Rodzinne rozpoczęcie sezonu ZapraszamyZapraszamy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google