Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Włochy maj/czerwiec 2012.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Włochy maj/czerwiec 2012."— Zapis prezentacji:

1 Włochy maj/czerwiec 2012

2 Zakwaterowanie – region Emilia-Romagna
To jeden z najbogatszych włoskich regionów z pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”. Przybywając do tego regionu, każdy znajdzie dla siebie wymarzony sposób na wakacje – wypoczynek, niekończącą się zabawę, rozmaitości kulturalne i folklor, a do tego wszystkiego kuchnię, która należy do najlepszych w kraju, bowiem stąd wywodzi się szynka parmeńska, salami i ser parmezan.

3 Cena: ok. 1100 zł (uzależniona od aktualnego kursu euro)
obejmuje: * transport autokarem z klimatyzacją, video, cafebarem i toaletą pod opieką pilota. * 7 noclegów w hotelu Venezia na Riwierze Adriatyckiej * wycieczkę do Rzymu i Wenecji * opiekę polskiej obsługi * opiekę 4 wychowawców * wyżywienie 3 razy dziennie przygotowane przez polskiego kucharza * suchy prowiant z wodą mineralną na drogę powrotną do Polski * ubezpieczenie TU Signal Iduna Polska SA: KL EUR, NWW PLN, bagaż 500 PLN * opłatę klimatyczną, podatek vat

4 Hotel Venezia

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17 Wyżywienie 3 posiłki dziennie. Kuchnia polska z elementami kuchni włoskiej. Posiłki w hotelu przygotowywane są przez polskich kucharzy. Śniadania w formie bufetu; obiady i kolacje – dwudaniowe , z wyborem dwóch zestawów, z deserem, bufet sałatkowy do kolacji. Suchy prowiant z wodą mineralną na drogę powrotną do Polski. Pierwsze świadczenie: kolacja w dniu przyjazdu; ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu.

18 Wyjazdy

19 Rzym Całodniowa wycieczka do -Wiecznego Miasta”. Godna polecenia pomimo uciążliwości podróżowania. Warto się na nią wybrać ze względu na sprawdzoną i dobrze przez nas przygotowaną trasę zwiedzania. Spokojnym spacerem, przemieszczając się także metrem zwiedzamy Watykan, Schody Hiszpańskie, słynną Fontannę di Trevi, Panteon, Ołtarz Ojczyzny, Forum Rzymskie i Koloseum.

20

21

22 Wenecja W mieście karnawału, masek i gondolierów proponujemy spacer po historycznych miejscach tego miasta: Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Most Westchnień, Pałac Dożów, Most Rialto, pałace nad Kanałem Grande. / statek+autokar

23

24

25 Wycieczki fakultatywne (dla chętnych – dodatkowo płatne)
Delfinarium - to miejsce w Rimini i okazja do spotkania 5 sympatycznych delfinów prezentujących swoje umiejętności pod okiem treserów w trakcie godzinnego, pełnego niespodzianek przedstawienia. Cena 22 EUR Republika San Marino - malowniczo usytuowane na górze Tytana państewko z pięknymi krajobrazami na okolicę. Proponujemy zwiedzanie stolicy Republiki i jej średniowiecznej zabudowy według trasy: Brama św. Franciszka, Bazylika św. Marina, taras widokowy, Plac Rządowy, Baszty na skale. Cena 20 EUR Panoramiczny rejs statkiem z degustacją frutti di mare. Cena 20 EUR Mirabilandia - ogromne wesołe miasteczko z ponad 50 atrakcjami, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Mrożące w żyłach krew kolejki górskie, liczne karuzele, zjeżdżalnie wodne, a ponadto przedstawienie kaskaderów z Akademii Policyjnej, pokaz rewii na lodzie, kino trójwymiarowe, pokazy skoków do wody i wiele innych atrakcji zakończonych pokazem sztucznych ogni i spektaklem laserowym - wszystko na terenie parku przygotowanego tak, by dostarczyć przybywającym tu gościom dużo radości i rozrywki. Cena 40 EUR Italia w miniaturze CENA 20 EUR.

26 Mirabilandia

27

28 Delfinarium

29

30 …ZAPRASZAMY! 


Pobierz ppt "Włochy maj/czerwiec 2012."

Podobne prezentacje


Reklamy Google