Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zadania Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w ramach projektu Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zadania Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w ramach projektu Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości."— Zapis prezentacji:

1 Zadania Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w ramach projektu Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości

2 Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach jako partner w projekcie odpowiedzialne było za następujące zadania: organizację Konferencji Inauguracyjnej projekt, przeprowadzenie szkolenia w formie e-learningu, organizację Konferencji Podsumowującej.

3 Konferencja Inauguracyjna odbyła się 27 września 2011 r. w Centrum Konferencyjnym Targi Kielce, wzięło w niej udział 100 osób, Omówiono zadania dla szkół biorących udział w projekcie, Odbyły się konsultacje indywidualne.

4 Zadanie związane z e-learningiem obejmowało następujące działania podejmowane przez ŚCDN: konfigurację platformy e-learningowej: e-mip.scdn.pl i strony internetowej projektu http://mip.scdn.plhttp://mip.scdn.pl opracowanie zasobów na platformę e-learningową (techniczne, graficzne, merytoryczne, metodyczne) opracowanie i przeprowadzenie szkolenia dotyczącego kształcenia na odległość na platformie e-learningowej dla przedsiębiorców prowadzących z uczniami zajęcia blended-learning, opracowanie i przeprowadzenie szkolenia opiekunów lokalnych Biur MIP mające na celu zapoznanie ich z pracą na platformie e-learningowej Moodle oraz doskonalenie umiejętności w tym zakresie, administrowanie stroną internetową projektu i platformą e-learningową, monitoring aktywności na platformie e-learningowej.

5 Zajęcia dla uczniów cykl zajęć dla uczniów szkół zawodowych obejmował sześć kursów szkoleniowych każdy kurs składał się z dwóch części: stacjonarnej i e-learningowej. Zakres tematyczny oraz sposób organizacji i wymiar czasowy całego szkolenia przedstawia schemat:

6 Aktywny udział w poszczególnych kursach dostarczył uczestnikom następujących korzyści: zainteresował uczniów przedsiębiorczością jako możliwą ścieżką kariery, ukazał uczniom, jak ważną rolę w kraju pełni gospodarka i zarządzanie strategiczne, przygotował uczniów profesjonalnie do prowadzenia własnej firmy, umożliwił uczniom nabycie dodatkowych umiejętności w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii ICT w procesie uczenia się.


Pobierz ppt "Zadania Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w ramach projektu Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google