Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

fragmenty wywiadu przeprowadzonego w marcu 2010 roku z mieszkańcami miasta.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "fragmenty wywiadu przeprowadzonego w marcu 2010 roku z mieszkańcami miasta."— Zapis prezentacji:

1

2 fragmenty wywiadu przeprowadzonego w marcu 2010 roku z mieszkańcami miasta

3

4 Opatów, mammobus na Placu Obrońców Pokoju, rok 2009

5 Mamy nasze, swoje radio, jak w filmie Przystanek Alaska. To radio wiąże się z naszą młodością. Przesyłamy sobie wzajemnie życzenia i prosimy o ulubione piosenki, czasem dla kogoś, kto jest nam bliski….

6 To miejsce gromadzi i łączy mieszkańców okolicznych wsi, można tam miło spędzić czas.

7 Każdą porą przyjemnie jest posłuchać dobrej muzyki, ale jesienią szczególnie przy spadających liściach i bębniącym o szyby deszczu.

8 1) Opatów, uczniowie Samorządowego Zespołu Szkół nr 1 podczas akcji Sprzątanie Świata, rok 2007 Zadanie związane z edukacją 2) Opatów, mammobus na Placu Wolności, rok 2009 Zadanie związane z ochroną zdrowia 3)Opatów, Radio Opatów, założone w 1990roku Zadanie związane z kulturą, w tym bibliotek gminnych i innych instytucji kultury oraz ochrony zabytków i opieki nad zabytkami 4)Nikisiałka Duża (gmina Opatów) świetlica środowiskowa, oddana do użytku w roku 2009 Zadanie dotyczące pracy nad społecznościami lokalnymi i regionalnymi innych państw

9 Katarzyna Pająk Anna Dzioba Alicja Pater Aleksandra Pater Anna Stec Agata Ryłko Nauczyciel Alicja Janik Jesteśmy uczennicami klasy III. Nasza klasa liczy 24 osoby. Stanowimy zgraną i wesołą grupę. Osiągamy różne sukcesy na tle naukowym i sportowym. Nasze gimnazjum należy do jednych z najlepszych szkół w powiecie. Codziennie lekcje prowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra nauczycieli. Uczymy się w miłej i sympatycznej atmosferze. Mamy do dyspozycji różnego rodzaju pomoce dydaktyczne i zawsze możemy liczyć na pomoc nauczycieli. Każdy ma również możliwość rozwijania swoich zainteresować w różnych kołach, które działają po zajęciach lekcyjnych. Lubimy brać udział w różnego rodzaju akcjach, konkursach i olimpiadach.


Pobierz ppt "fragmenty wywiadu przeprowadzonego w marcu 2010 roku z mieszkańcami miasta."

Podobne prezentacje


Reklamy Google