Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stowarzyszenie Młodzieży Suchedniowa. Zbiórki żywności Co roku w naszym mieście odbywają się zbiórki żywności, w których biorą udział wszyscy chętni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stowarzyszenie Młodzieży Suchedniowa. Zbiórki żywności Co roku w naszym mieście odbywają się zbiórki żywności, w których biorą udział wszyscy chętni."— Zapis prezentacji:

1 Stowarzyszenie Młodzieży Suchedniowa

2 Zbiórki żywności Co roku w naszym mieście odbywają się zbiórki żywności, w których biorą udział wszyscy chętni. Jest to ok. 100/120 wolontariuszy. Produkty, które uda nam się zebrać przekazywane są rodziną potrzebującym. Taka akcja odbywa się dwa razy do roku przed świętami Wielkanocnymi i Bożego Narodzenia.

3 Dzień Dziecka 1 czerwca każdego roku jest organizowany festyn z okazji dnia dziecka przygotowywany przez wolontariuszy należących do SMS - u, którzy zapewnili dla dzieci wiele ciekawych atrakcji m.in. konkursy, jazda konna, zabawy czy koncerty.

4 Wycieczki Wolontariusze Stowarzyszenia Młodzieży Suchedniowa nie tylko pomagają innym, organizują też : Rajdy rowerowe Wycieczki Przeżywają także wspólnie wiele innych przygód.

5 Wieczornica Papieska Organizacja SMS pomaga także kościołowi w organizowaniu różnych świąt, rocznic czy ważnych wydarzeń dla naszego Narodu.

6 Chwile, w których widzimy uśmiech na twarzy innych, są bezcenne Wolontariusze SMS – u przez cały rok ciężko pracują. Kiedy dowiedzieli się o tragicznych powodziach w Sandomierzu natychmiast zrobili wszystko, żeby uzyskać zgodę na przeprowadzenie zbiórki żywności. Zgłosiło się bardzo dużo chętnych osób do pomocy. Zebrali wiele produktów żywnościowych i następnego dnia z Suchedniowa wyruszył pełny tir jedzenia. Kiedy SMS dowiedział się że w Suchedniowie jest chłopczyk bardzo chory na raka a jego rodzice nie mają pieniędzy na leczenie postanowili zorganizować akcję charytatywną podczas odbywającego się corocznego Jarmarku Suchedniowskiego. Przyszło bardzo wiele osób i udało się zebrać 10 621 zł. To naprawdę było coś wspaniałego !

7 Oto SMS.

8 Na Koniec. Tak więc przedstawiłyśmy wam najfajniejszą organizację młodzieżową jaka istnieje w Suchedniowie. Ci wolontariusze naprawdę bardzo chętnie udzielają się społecznie, za co całe miasto jest im wdzięczne. Widząc jak bardzo angażują się w pomaganie i jak dużą radość im to sprawia coraz więcej ludzi jest chętnych aby należeć do SMS – u.


Pobierz ppt "Stowarzyszenie Młodzieży Suchedniowa. Zbiórki żywności Co roku w naszym mieście odbywają się zbiórki żywności, w których biorą udział wszyscy chętni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google