Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pewność – Solidność - Doświadczenie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pewność – Solidność - Doświadczenie"— Zapis prezentacji:

1 Pewność – Solidność - Doświadczenie
Rudpol-OPA Pewność – Solidność - Doświadczenie

2 O firmie Rudpol-OPA, to jedna z większych i dynamiczniej rozwijających się firm w Rudzie Śląskiej. Jako przedsiębiorstwo sięga korzeniami roku Wtedy to założony został Ośrodek Pomiarów i Automatyki, stanowiący do dziś jeden z głównych filarów Spółki. W roku 1995 ukonstytuowała się obecna forma przedsiębiorstwa, a obszar działania rozszerzono o usługi Sprzętowo-Transportowe. Od tego czasu dokładamy wszelkich starań, aby gromadzone przez lata doświadczenia w połączeniu z technologią i rozpoznaniem specyfiki lokalnych rynków jak najlepiej służyły naszym klientom.

3 Ośrodek Pomiarów i Automatyki Dział Sprzętowo - Transportowy
Struktura Spółki Ośrodek Pomiarów i Automatyki Dział Sprzętowo - Transportowy

4 Wyróżnienia i Certyfikaty

5 Nasza Oferta Specjalistyczne badania, serwis, analizy techniczne oraz modernizacje urządzeń elektroenergetycznych, maszyn elektrycznych, wyciągowych itp. Badania i odbiory techniczne oraz kontrole okresowe urządzeń budowy przeciwwybuchowej. Projektowanie, instalacja, serwis i modernizacje cyfrowych układów sterowania napędami. Badania, remonty i modernizacje aparatury rozdzielczej, transformatorów i układów zabezpieczeń.

6 Nasza Oferta Lokalizacja, naprawa uszkodzeń i bezinwazyjna diagnostyka kabli elektroenergetycznych oraz odtwarzanie tras linii kablowych. Badania środków ochrony przeciwporażeniowej oraz projektowanie, badania i modernizacje ochrony odgromowej budynków. Serwis i sprawdzenie urządzeń elektroniki przemysłowej oraz aparatury kontrolno – pomiarowej do pomiarów elektrycznych. Kompleksowe projektowanie, wykonawstwo oraz modernizacje i badania instalacji elektrycznych.

7 Termografia W roku 2010 do pakietu usług oferowanych przez Rudpol-OPA dodaliśmy badania z wykorzystaniem kamery termowizyjnej. Obrazowanie w podczerwieni jest obecnie jedną z najnowocześniejszych form profilaktyki serwisowej i znajduje zastosowanie w niemal każdym segmencie rynku.

8 Nasza Oferta Usługi ciężkim sprzętem budowlanym
Rozbiórki obiektów i rekultywacja terenów poprzemysłowych Transport osób, przewóz materiałów oraz usługi komunikacji miejskiej

9 Laboratoria Firma Rudpol-OPA dysponuje bogatym zapleczem laboratoryjnym. W ostatnich latach uruchomiliśmy laboratorium niskich napięć, w którym prowadzone są prace legalizacyjne przyrządów pomiarowych oraz laboratorium wysokich napięć – obecnie będące jednym z najnowocześniejszych w naszym regionie.

10 Inwestycje Latem 2011 roku Rudpol-OPA oddała do użytku nowy obiekt inwestycyjny o kubaturze blisko 1000m2. Budowę Hali o wysokości 9m rozpoczęto w roku 2010, wyposażona jest w ogrzewanie, system wentylacji nawiewno-wywiewnej oraz strefy parkingowe o łącznej powierzchni ok. 4500m2

11 Inwestycje Obiekt wybudowany z myślą o przyszłych inwestycjach spółki posiada w pełni funkcjonalną część socjalną, kanał serwisowy, wydzielony sektor przeznaczony na myjnię samochodową oraz przestrzeń produkcyjno-magazynową.

12 Akredytacje Aktualnie znajdujemy w końcowym etapie pozyskiwania dla laboratorium akredytacji. Będzie ona stanowić potwierdzenie technicznych kompetencji i najwyższej wiarygodności wskazań uzyskiwanych w czasie pomiarów - tym samym zakwalifikuje nasze laboratorium do grona jednostek pomiarowo-badawczych, w których wyniki ekspertyz uznawane są obiektywne, ostateczne i niepodważalne.

13 Nasi Partnerzy Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i wszelkie niezbędne uprawnienia. Regularnie uczestniczą w konferencjach, sympozjach oraz szkoleniach prowadzonych przez czołowych producentów w branży.

14 Nasi Kontrahenci Kompania Węglowa S.A. Elgór-Hansen
Rudpol-OPA od lat współpracuje z szerokim gronem renomowanych partnerów - oferując im bogaty zakres specjalistycznych usług swoich Działów. Wśród klientów, którzy docenili nasze doświadczenie i profesjonalizm są między innymi: Kompania Węglowa S.A. Katowicki Holding Węglowy Carbo - Energia Elektroinstal EMAG Spółka Restrukturyzacji Kopalń Elgór-Hansen GIG Ciepłownia Siemianowice PUMAR VOLTEX KOTŁOMONTAŻ

15 Zapraszamy do współpracy!
Rudpol-OPA Sp. z o.o Ruda Śląska ul. Szyb Walenty 50 Tel Fax


Pobierz ppt "Pewność – Solidność - Doświadczenie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google