Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tylko w naszej szkole otrzymujecie Państwo 2 x więcej!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tylko w naszej szkole otrzymujecie Państwo 2 x więcej!"— Zapis prezentacji:

1 Tylko w naszej szkole otrzymujecie Państwo 2 x więcej!

2 Zajęcia stacjonarne wsparte technologią XXI wieku W naszej szkole wspieramy zajęcia prowadzone stacjonarne, specjalnie opracowanym kursem na platformie e-learningowej. Dzięki temu nasi uczniowie uczą się: Szybciej Doświadczona kadra, wie jak zoptymalizować tempo nauki swoich uczniów, Więcej Platforma zawiera dodatkowe ćwiczenia oraz wspomaga naukę słówek, Lepiej Przerobione na zajęciach zagadnienia można powtarzać w dogodnym dla siebie czasie i miejscu korzystając z mechanizmów platformy e-learningowej.

3 Zalety wsparcia nauki poprzez platformę e-learningową 1. Dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca Wystarczy, że posiadasz komputer z podłączeniem do Internetu. 2. Nauka nieograniczona czasowo Możesz się uczyć o dowolnej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Niezależnie czy jesteś sową czy skowronkiem, niezależnie czy jesteś w domu, w pracy, czy w delegacji.

4 3. Łatwość w obsłudze Korzystanie z platformy e-learningowej ESEE nie wymaga instalacji dodatkowych programów, dzięki czemu jest bardzo prosta w obsłudze. Potrafisz korzystać z Internetu i przeglądać strony www? Jeżeli tak to na pewno sobie poradzisz! 4. Szybka weryfikacja poprawności odpowiedzi System wyposażony jest w zestawy ćwiczeń, po wypełnieniu których automatycznie wyświetlane są wyniki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, widzisz ile poprawnych odpowiedzi udzieliłeś, a gdzie popełniłeś błąd. Zalety wsparcia nauki poprzez platformę e-learningową

5 5. Synteza mowy Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możesz uczyć się wymowy słówek oraz rozumienia ze słuchu nawet w domu. Twój lektor śpi o 24.00? Nie szkodzi! Jego automatyczny zastępca powtórzy z Tobą wymowę każdego słówka, ile razy tylko zechcesz. 6. Zdalna komunikacja Platforma e-learningowa wyposażona jest w wewnętrzną pocztę e-mail, czat oraz forum, dzięki czemu zawsze będziesz w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi z grupy, a także będziesz mógł zadać pytanie lektorowi. Zalety wsparcia nauki poprzez platformę e-learningową

6 Czy obsługa platformy jest trudna? W naszej szkole wykorzystujemy platformę Europejskiego Systemu Edukacji Elearningowej, która jest niezwykle przyjazna dla użytkownika, a jednocześnie łatwa w obsłudze. Dzięki temu każdy, kto potrafi korzystać z Internetu, może uczyć się na naszej platformie!

7 Platforma posiada przyjazny interfejs

8

9 Czytelne rozmieszczenie modułów

10

11 Możliwość personalizacji profilu

12

13 System powiadomień

14

15 Łatwy dostęp do wybranych materiałów

16

17 Oraz wiele więcej...


Pobierz ppt "Tylko w naszej szkole otrzymujecie Państwo 2 x więcej!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google