Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Norton AntiVirus.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Norton AntiVirus."— Zapis prezentacji:

1 Norton AntiVirus

2 Norton AntiVirus Program antywirusowy firmy Symantec, chroniący pocztę
elektroniczną, komunikatory internetowe oraz pliki, automatycznie usuwający wirusy, robaki i konie trojańskie. Nowe, wbudowane funkcje wykrywają również niektóre zagrożenia inne niż wirusy, na przykład oprogramowanie szpiegujące i programy rejestrujące naciskane klawisze (keyloggery). Posiada także moduł do automatycznej aktualizacji. Niewątpliwą wadą jest możliwość przesłania tylko jednego podejrzanego pliku dziennie. Chyba, że heurystyka sama go wyznaczy. Od samego początku system ten odznacza się istotną zasobożernością przez co znacząco spowalnia on pracę systemu operacyjnego (szczególnie w starszych wersjach programu). Najnowsze wersje produktu są znacznie zoptymalizowane, przy czym program zbiera dużo pochwał.

3

4 Zalety: Wady: Łatwa instalacja i konfiguracja
Technologia SONAR 2 zabezpieczająca przed nowymi, nieznanymi atakami Ochrona poczty, komunikatorów i przeglądarki internetowej Niewielkie obciążenie komputera, zwłaszcza w Ciekawe funkcje, np. skanowanie wpisów na FB Rozbudowane raporty Wady: Skanowanie wciąż jest ciężką próbą dla zasobów komputera

5 Norton Internet Security
jest pakietem narzędzi stworzonym i rozwijanym przez firmę Symantec. Celem narzędzi jest kompleksowa ochrona przed zagrożeniami z sieci. Dostępny na platformach Microsoft Windows i MAC OS X.

6 Zalety programu: Powstrzymywanie wirusów, programów typu „spyware” i kradzieży tożsamości w Internecie. Norton™ Internet Security z pięcioma opatentowanymi warstwami ochrony szybko i precyzyjnie wykrywa i eliminuje niemal wszystkie zagrożenia. Bezpieczne korzystanie z sieci WWW, sklepów internetowych, stron banków oraz serwisów społecznościowych. Skanowanie wiadomości i wiadomości z komunikatorów internetowych w poszukiwaniu wirusów, podejrzanych łączy, zainfekowanych załączników oraz innych zagrożeń, zanim zostaną otwarte przez użytkownika. Bezpieczne wykonywanie w sieci ulubionych czynności bez zakłóceń i spadków wydajności komputera. Dzięki szybkiemu skanowaniu, przeprowadzanemu w tle rozwiązania Norton™ zapewniają wysoką wydajność i nie przeszkadzają w pracy lub zabawie.

7 Ochrona dzieci w Internecie dzięki wielokrotnie nagradzanemu programowi Norton™ Family. Monitorowanie stron odwiedzanych przez dzieci, pozwalające na kontrolowanie ich aktywności online i blokowanie dostępu do nieodpowiednich serwisów. Szybkie przygotowanie do pracy dzięki błyskawicznej konfiguracji i łatwym w obsłudze funkcjom — działanie w każdym miejscu sieci i obsługa za pomocą jednego kliknięcia. Bezpieczne przeglądanie stron www, korzystanie z poczty elektronicznej, e-sklepów, bankowości internetowej i serwisów społecznościowych. Pięć opatentowanych warstw ochrony szybko i precyzyjnie wykrywających i usuwających zagrożenia, zanim zdążą przeniknąć do komputera. Funkcja kontroli rodzicielskiej w pakiecie.


Pobierz ppt "Norton AntiVirus."

Podobne prezentacje


Reklamy Google