Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza wizyta w Koszalinie i Grzybnicy !. 19 października 2012 roku Poszukiwacze zaginionego GRYFA wybrali się do Koszalina gdzie spotkali się archeologiem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza wizyta w Koszalinie i Grzybnicy !. 19 października 2012 roku Poszukiwacze zaginionego GRYFA wybrali się do Koszalina gdzie spotkali się archeologiem."— Zapis prezentacji:

1 Nasza wizyta w Koszalinie i Grzybnicy !

2 19 października 2012 roku Poszukiwacze zaginionego GRYFA wybrali się do Koszalina gdzie spotkali się archeologiem panem Jackiem Borkowskim. Opowiadał nam o historii Koszalina. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1236 roku. Zobaczyliśmy eksponaty z wykopalisk archeologicznych prowadzonych w centrum miasta

3

4 Pan Andrzej Kasprzak

5 Tego samego dnia zwiedziliśmy muzeum i koszaliński skansen. Pan Andrzej Kasprzak przeprowadził ciekawy wykład połączony z prezentacją multimedialną dotyczący osadnictwa Gotów na Pomorzu.

6

7 Pan Jan Kowalczyk

8

9

10 Kamienne Kręgi W Grzybnicy Zwiedzaliśmy Kręgi. O nich opowiadał nam także pan Andrzej Kasprzak.

11


Pobierz ppt "Nasza wizyta w Koszalinie i Grzybnicy !. 19 października 2012 roku Poszukiwacze zaginionego GRYFA wybrali się do Koszalina gdzie spotkali się archeologiem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google