Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFERTA WSPÓŁPRACY www.remonterier.pl DLA PRODUCENTÓW MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFERTA WSPÓŁPRACY www.remonterier.pl DLA PRODUCENTÓW MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH."— Zapis prezentacji:

1 OFERTA WSPÓŁPRACY www.remonterier.pl DLA PRODUCENTÓW MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH

2 Czym się zajmujemy? www.remonterier.plwww.remonterier.pl to serwis internetowy z branży remontowo-wykończeniowej. Serwis zawiera: program online do samodzielnego kosztorysowania remontów i nadzorowania budżetu kontekstową wyszukiwarkę zdjęć wnętrz bazę danych wykonawców remontów artykuły o nowościach z branży remontowej informacje o promocjach w sklepach budowlanych

3 Program do kosztorysowania (ogólne zasady działania) Program generuje zestaw raportów z wyliczeniem kosztów materiałów: listę zakupów, wykaz potencjalnych oszczędności i formularz zapytania ofertowego do wykonawców remontów. Zalogowany użytkownik określa budżet na wykonanie remontu oraz definiuje ilość i wymiary pomieszczeń w których będzie przeprowadzać remont. W kolejnych etapach wybiera przedmiot remontu, zakres robót i schemat prac remontowych z list wyboru. Do dyspozycji użytkownika jest kilkadziesiąt technologii remontowych i prawie czterysta rodzajów materiałów.

4 Czym chcemy Państwo zainteresować? Dzięki temu Państwa marka może być promowana w progamie na zasadach lokowania produktu. Użytkownik programu tworząc planując swój remont i tworząc kosztorys remontu wybiera technologię prac i materiały których będzie używał koszystając z list wyboru w naszym programie. Zarówno produkowane przez Państwo materiały jak i całe systemy mogą być umieszczone na listach wyboru konkretnych technologii.

5 Nasza oferta – lokowanie poduktu w kosztorysach Jeżeli oferują Państwo nietypowy zakres robót, możemy go stworzyć i opisać według uzgodnień Państwa produkty mogą zostać dodane pod własna nazwą do listy materiałów w odpowiednim schemacie Możemy dodać Państwa technologię/system do listy istniejących schematów prac Oferta ważna do 31.12.2013

6 Autoryzacja producenta Jako producent, mają Państwo całkowity wpływ na parametry kalkulacji materiałów w kosztorysie: nazwę, jednostkę sprzedaży, wydajność i ceny.

7 Banery informacyjne Dla zainteresowanych współpracą producentów oferujemy wsparcie graficzne w postaci banerów na strony internetowe, utrzymanych w stylistyce remonterier.pl o dowolnie uzgodnionej treści i formacie.

8 Linki 1. Strona główna serwisu: www.remonterier.plwww.remonterier.pl 2. Demo programu do kosztorysowania (kliknij tutaj)kliknij tutaj 3. Inne opcje współpracy z serwisem (kliknij tutaj)kliknij tutaj W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami na adres: biuro@remonterier.pl

9 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy zespół remonterier.pl


Pobierz ppt "OFERTA WSPÓŁPRACY www.remonterier.pl DLA PRODUCENTÓW MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google