Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JAK UMIESZCZAĆ W SERWISIE OFERTY KSZTAŁCENIA?. UWAGI WSTĘPNE Aby móc umieszczać oferty kształcenia na stronie www.pociagdokariery.pl, trzeba najpierw.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JAK UMIESZCZAĆ W SERWISIE OFERTY KSZTAŁCENIA?. UWAGI WSTĘPNE Aby móc umieszczać oferty kształcenia na stronie www.pociagdokariery.pl, trzeba najpierw."— Zapis prezentacji:

1 JAK UMIESZCZAĆ W SERWISIE OFERTY KSZTAŁCENIA?

2 UWAGI WSTĘPNE Aby móc umieszczać oferty kształcenia na stronie www.pociagdokariery.pl, trzeba najpierw zarejestrować instytucję w serwisie (patrz prezentacja: Jak zarejestrować instytucję w serwisie?) www.pociagdokariery.pl Należy pamiętać, że po zalogowaniu się do serwisu pozostaje ok. 15 minut na wprowadzanie i zapisanie danych. Po tym czasie trzeba będzie zalogować się ponownie, a dane niezapisane przed powtórnym logowaniem zostaną utracone.

3 KROK I: ZALOGUJ SIĘ NA STRONIE

4

5 KROK II: WEJDŹ W ZAKŁADKĘ MÓJ PROFIL

6 KROK III: KLIKNIJ DODAJ OFERTĘ KSZTAŁCENIA

7 KROK IV: WPROWADŹ OFERTĘ DO FORMULARZA

8 KROK V: ZAPISZ OFERTĘ

9 ZAPISANA OFERTA POJAWI SIĘ W PROFILU TWOJEJ INSTYTUCJI

10 SZCZEGÓŁY OFERTY NA STRONIE

11 INFORMACJE DODATKOWE Umieszczanie na stronie projektów, dobrych praktyk i pracowników przebiega według tego samego schematu, tyle tylko, że w kroku III, zamiast Dodaj ofertę kształcenia, należy kliknąć: Dodaj projekt, Dodaj dobrą praktykę lub Dodaj pracownika (patrz slajd nr 6). Uwaga nr 1! Po wypełnieniu formularza dotyczącego nowego projektu należy pamiętać, aby przed zapisaniem go w systemie kliknąć opcję Opublikowany. Tylko w takim wypadku projekt będzie widoczny dla wszystkich użytkowników serwisu. Uwaga nr 2! Przed zapisaniem w systemie danych naszego pracownika musimy uzyskać jego zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych. Dopiero po zaznaczeniu w formularzu opcji wyrażenia zgody na przetwarzanie tychże danych możemy formularz ten zapisać, wprowadzając go do systemu.

12 WWW.POCIAGDOKARIERY.PL

13


Pobierz ppt "JAK UMIESZCZAĆ W SERWISIE OFERTY KSZTAŁCENIA?. UWAGI WSTĘPNE Aby móc umieszczać oferty kształcenia na stronie www.pociagdokariery.pl, trzeba najpierw."

Podobne prezentacje


Reklamy Google