Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MobilePay System autoryzacji płatnego dostępu do usług internetowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MobilePay System autoryzacji płatnego dostępu do usług internetowych."— Zapis prezentacji:

1

2 MobilePay System autoryzacji płatnego dostępu do usług internetowych

3 MobilePay to system umożliwiający proste i szybkie wprowadzanie elementów pobierania opłat za udostępnianie zasobów internetowych. Oparty jest na systemie płatności poprzez SMS-y o podwyższonej cenie wykorzystywanym w sieciach GSM – Premium Rate SMS. Został stworzony z myślą o Klientach, którzy nie mają możliwości bezpośredniego podłączenia do operatorów i wykupienia oraz samodzielnej obsługi numerów Premium Rate SMS.

4 Strona internetowa Informacja o pobraniu kodu trafia do systemu MobilePay Klienta WP 17928 Aby przeczytać cały artykuł, wprowadź poprawny kod dostępu! Aby zamówić kod dostępu, wyślij SMS o treści WP 1 na numer 7928. Po chwili SMS-em zwrotnym otrzymasz kod. Wpisz go w okno. Usługa jest dostępna w sieci Idea/Plus/Era. Wysłanie SMS-a kosztuje 9 zł + VAT.

5 Kod dostępu do usługi to: 111111AAA1. Możesz go użyć 5 razy Internauta otrzymuje informację zwrotną z kodem: "Kod dostępu do usługi to: 111111AAA1. Możesz go użyć 5 razy" Aby przeczytać cały artykuł, wprowadź poprawny kod dostępu! Aby zamówić kod dostępu, wyślij SMS o treści WP 1 na numer 7928. Po chwili SMS-em zwrotnym otrzymasz kod. Wpisz go w okno. Usługa jest dostępna w sieci Idea/Plus/Era. Wysłanie SMS-a kosztuje 9 zł + VAT.

6 Aby przeczytać cały artykuł, wprowadź poprawny kod dostępu! Aby zamówić kod dostępu, wyślij SMS o treści WP 1 na na numer 7928. Po chwili SMS-em zwrotnym otrzymasz kod. Wpisz go w okno. Usługa jest dostępna w sieci Idea/Plus/Era. Wysłanie SMS-a kosztuje 9 zł + VAT. Po wpisaniu kodu strona www wysyła w tle informację do systemu MobilePay 111111AAA1 Jeśli kod jest poprawny, użytkownik otrzymuje dostęp do strony System MobilePay Informacja w tle

7 Po zakończeniu okresu rozliczeniowego rachunek telefoniczny Internauty zostaje obciążony opłatą 9 zł + VAT System MobilePay Po miesiącu właściciel serwisu otrzymuje ustaloną prowizję od każdej sprzedanej usługi Klient systemu MobilePay

8 https://www.wapster.pl/MobilePay https://www.wapster.pl/MobilePay Informacje o szczegółach usługi mogą Państwo uzyskać pod adresem: https://www.wapster.pl/MobilePay https://www.wapster.pl/MobilePay Pytania prosimy kierować na adres: Partner@wapster.pl Zapraszamy!


Pobierz ppt "MobilePay System autoryzacji płatnego dostępu do usług internetowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google