Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przykładowa prezentacja w PowerPoint

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przykładowa prezentacja w PowerPoint"— Zapis prezentacji:

1 Przykładowa prezentacja w PowerPoint
Tworzenie

2 Czasami zostajemy poinformowani o pilnie potrzebnej prezentacji
Czasami zostajemy poinformowani o pilnie potrzebnej prezentacji. Nie wiemy co wtedy zrobić, ale w tej prezentacji postaram się to wyjaśnić.

3 SLAJDY Ilość slajdów nie jest ważna, jednak cała prezentacja musi zawierać wymagane informację, na dany temat. Ozdobniki: jeśli chcesz, odwrócić uwagę od wiadomości, z różnych względów stosuj dużo ozdobników. Dużo grafik, linków, różnych czcionek, może odwrócić uwagę czytającego. Tło: jest ozdobnikiem, ale pamiętaj, aby nie utrudniało odczytywania wiadomości. Należy zachować kontrast.

4 SLAJD TYTUŁOWY I KOŃCOWY
Slajd tytułowy: powinien zawierać tytuł pracy, krótki opis, małymi literami może być też umieszczone nazwisko, bądź nick autora. Jest to miejsce na wiele ozdobników. Slajd końcowy: umieszczany informację, że jest to koniec prezentacji. Podajemy swoje nazwisko, bądź nick. Jeśli ktoś nam pomogł przy prezentacji, możemy umieścić tam podziekowanie. Slajd końcowy powinien być prosty i czytelny.

5 Tytuły Tytuły slajdów: tytuł powinien skrótowo opisywać o czym będzie dany slajd. Najlepiej krótki i rzeczowy. Wygląd tytułu: tytuł można upiększyć. WordArt, grafiki, czcionki ozdobne mogą być przydatne.

6 Muzyka Muzyka może uprzyjemnić prezentację. Musi być spokojna, stonowana. Jeśli jest taka możliwość może pasować do tematu.

7 KONIEC Rafał Nowak 2cm 22


Pobierz ppt "Przykładowa prezentacja w PowerPoint"

Podobne prezentacje


Reklamy Google