Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Powtórzenie PPT 2011.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Powtórzenie PPT 2011."— Zapis prezentacji:

1 Powtórzenie PPT 2011

2 Wstawianie slajdów Dodanie Nowego Slajdu Jest Proste!!!
Wstaw nowy slajd pomiędzy slajdem 2 i 3. Ustaw układ „Tylko tytuł”. W tytule wpisz tekst: DOSTAWIONY

3 Dodawanie kształtów i clipartów
Ustaw na aktualnym slajdzie układ „Tylko tytuł”. Znajdź w clipartach obrazek z uczniem lub studentem i wstaw go na ten slajd. Z kształtów wybierz dowolny dymek i także wstaw go na slajd. Ustaw „ogonek” dymka tak aby wskazywał na usta ucznia lub studenta i w dymku wpisz tekst: „Proszę o ambitniejsze polecenia”

4 Wstawianie zdjęć Znajdź w Internecie dowolne zdjęcie Beyonce i wstaw je na ten slajd. Ustaw na tym zdjęciu taki efekt jak na obrazku umieszczonym z lewej strony tego slajdu.

5 SmartArt Utwórz na tym slajdzie taki smartart jaki umieszczony jest z lewej strony slajdu

6 Przejścia slajdów Przejścia są Ciekawe ponieważ
Uatrakcyjniają prezentację Ustaw dla wszystkich slajdów dowolny efekt przejścia

7 Inicjały Inicjały to Pierwsza litera imienia i
Pierwsza litera nazwiska Umieść w stopce slajdu swoje inicjały. Inicjały mają się pojawić na każdym slajdzie z wyjątkiem slajdu tutułowego.

8 Animacja tekstu 1 Wiosna Lato Jesień Zima Marzec Kwiecień maj Czerwiec
Lipiec sierpień Jesień Wrzesień Październik Listopad Zima Grudzień Styczeń Luty Na obecnym slajdzie ustaw animacje punktów tak aby po kliknięciu na slajdzie pojawiały się kolejno: 1 klikniecię – pora roku 2 kliknięcie – mięsiące pory roku wszystkie razem 3 kliknięcie – pora roku 4 klikniecie – miesiące pory roku wszystkie razem Itd..

9 Animacja tekstu 2 Wiosna Lato Jesień Zima Marzec Kwiecień maj Czerwiec
Lipiec sierpień Jesień Wrzesień Październik Listopad Zima Grudzień Styczeń Luty Na obecnym slajdzie ustaw animacje punktów tak aby wszystkie pory roku i miesiące „przylatywały” na slajd od dołu wszystkie razem

10 Animacja grafiki Ustaw animację tak aby wszystko działo się automatycznie: Czesio podchodzi do Supermana Przy Czesiu pojawia się dymek w którym będzie napisane „Dzień dobry” Dymek przy Czesiu znika Pojawia się dymek przy Supermanie w którym będzie napisane „Spadaj mały” Dymek przy Supermanie znika Pojawia się dymek przy Czesiu w którycm będzie napisane „Ojej” Czesio ucieka poza slajd

11 Tytuły na slajdach Tytuły są Bardzo ważne Ponieważ na ich
Podstawie wiadomo O czym jest mowa  Ustaw aby tytuły na wszystkich slajdach były wyświetlane czcionką BROADWAY

12 Wypunktowania Piotr Ewa Lena Marek Marta
Zmień we wszystkich wypunktowanych listach na wszystkich slajdach symbole wypunktowania z białych kółeczek na białe krzyżyki. Zmiana ma dotyczyć także nowo dostawianych slajdów także proszę skorzystać ze wzorca

13 Akcje Więcej informacji
Ustaw aby prostokąt „Więcej informacji” był linkiem do strony

14 Wzorzec 1 Na wszystkich slajdach (z wyjątkiem tytułowych) proszę wstawić w lewym górnym rogu obrazek który znajduję się na tym slajdzie. Zmiana ma dotyczyć wszystkich istniejących oraz wszystkich slajdów które dopiero będą wstawione do prezentacji.

15 Wzorzec 1 Zmień czcionkę w tytułach na wszystkich slajdach tak aby była pogrubiona o wielkości 46pt. Zmiana ma dotyczyć wszystkich istniejących oraz wszystkich slajdów które dopiero będą wstawione do prezentacji.

16 Zapisanie jako prezentacja
Jako pokaz slajdów Jako szablon Zapisz ten plik jako prezentację w folderze W:\PiotrM\Tu_Zapisac_Zaliczenie nazywając plik swoim numerem indeksu.

17 Zapisanie jako pokaz Jako prezentacja Jako pokaz slajdów Jako szablon
Zapisz ten plik jako pokaz w folderze W:\PiotrM\Tu_Zapisac_Zaliczenie nazywając plik swoim numerem indeksu.


Pobierz ppt "Powtórzenie PPT 2011."

Podobne prezentacje


Reklamy Google