Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Sztandaru Innym godnym naśladowania działaniem jest organizacja Dnia Szkolnego Sztandaru, podczas którego uczniowie oddają cześć szkolnym sztandarom,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Sztandaru Innym godnym naśladowania działaniem jest organizacja Dnia Szkolnego Sztandaru, podczas którego uczniowie oddają cześć szkolnym sztandarom,"— Zapis prezentacji:

1 Dzień Sztandaru Innym godnym naśladowania działaniem jest organizacja Dnia Szkolnego Sztandaru, podczas którego uczniowie oddają cześć szkolnym sztandarom, które były wykorzystywane na przestrzeni lat. Jest to także znakomita okazja, aby nowym uczniom przybliżyć historię naszej szkoły.

2

3 Odwiedziny W styczniu (21-23) naszą szkołę odwiedzili uczniowie Albert Einstein Gymnasium z Neubrandenburga. Rok wcześniej to uczniowie Jedenastki zwiedzili szkołę i ojczyznę naszych niemieckich rówieśników. Pod koniec pobytu koleżanek i kolegów z Niemiec odbył się turniej piłki nożnej i ręcznej.

4 W naszej szkole od dobrych paru lat funkcjonuje innowacyjny profil klasy,, Młodzi Demokraci. Jest to klasa ze zwiększoną liczbą godzin WoS-u i przedsiębiorczością. Młodzi Demokraci w ramach realizacji programu klasy aktywnie angażują się w działalność samorządową. Klasa Młodzi Demokraci

5 Wybory do Samorządu Uczniowskiego Kształtowanie postaw obywatelskich młodego pokolenia poprzez organizację wolnych, bezpośrednich, powszechnych i przeprowadzonych w głosowaniu tajnym wyborów do Samorządu Uczniowskiego(corocznie), MRMK(co dwa lata).

6 Co roku, w naszej szkole odbywa się impreza,,Ja też potrafię, która ma na celu integrację uczniów klas I.

7 Konkurs na Młodego Parlamentarzystę Sejmu Dzieci i Młodzieży W latach 2006-2009 12 uczniów naszej Jedenastki uzyskało tytuł laureata.

8 1 marca uczniowie wspólnie z rodzicami - panią Elżbietą Zdrojewską i Leną Harkiewicz zorganizowali koncert na cześć Fryderyki Chopina w dwusetną rocznicę jego urodzin. Uczniowie i ich rodzice grali, śpiewali, recytowali i opowiadali o życiu i twórczości kompozytora. Apel Spotkanie z Fryderykiem

9 Zjednoczenie SU w żałobie 12 kwietnia 2010r. w Gimnazjum nr 11 oddaliśmy cześć ofiarom katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. W atmosferze zadumy i powagi wysłuchaliśmy listy ofiar. Następnie chwilą ciszy uczciliśmy ich pamięć. Dla każdego z nas był to czas refleksji nad kruchością ludzkiego losu oraz wyraz bliskości z rodzinami, które utraciły najbliższych.

10 Plany na przyszłość

11 Zamierzenia na przyszłość -organizacja balu absolwentów -wybory patrona szkoły - organizacja uroczystości 60-lecie szkoły - rozbudowa radiowęzła szkolnego

12 Adam Ziętek Omówienie szerzej możliwości współpracy SU z innymi instytucjami na przykładzie MRMK

13 Wywiad z p. Agnieszką Perą, wicedyrektorem naszej szkoły

14 Adam Ziętek Traktowanie młodzieżowej samorządności jako mającej wpływ na życie uczniów nie tylko w ramach SU ale także młodzieżowej samorządności lokalnej na przykładzie MRMK.


Pobierz ppt "Dzień Sztandaru Innym godnym naśladowania działaniem jest organizacja Dnia Szkolnego Sztandaru, podczas którego uczniowie oddają cześć szkolnym sztandarom,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google