Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie i nauczyciele wykorzystują TI w projektach realizowanych wspólnie z partnerami w Polsce i za granicą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie i nauczyciele wykorzystują TI w projektach realizowanych wspólnie z partnerami w Polsce i za granicą."— Zapis prezentacji:

1 Uczniowie i nauczyciele wykorzystują TI w projektach realizowanych wspólnie z partnerami w Polsce i za granicą

2 Notebook dla Aktywnego Nauczyciela
Nauczyciel uczący w naszej szkole informatyki mgr Wiesław Zawadzki został w grudniu 2006 r. laureatem konkursu "Notebook dla Aktywnego Nauczyciela".

3 Notebook dla Aktywnego Nauczyciela
Otrzymał on tytuł i certyfikat „Szkolnego Koordynatora Interklasy”.

4 Nauczyciel z klasą Sukcesem zakończyła się akcja edukacyjna Centrum Edukacji Obywatelskiej i Gazety Wyborczej: „Nauczyciel z klasą”, wszyscy nauczyciele biorący udział w programie otrzymali tytuł „Nauczyciela z klasą”.

5 Szkoła dla Przyszłości
W 2006 roku nasza szkoła przystąpiła do projektu Szkoła dla Przyszłości. Skupia się on na nauczycielach twórczych niosąc im pomoc metodyczną w rozwiązywaniu problemów związanych z wdrażaniem technologii informacyjnych i komunikacyjnych w nauczaniu różnych przedmiotów.

6 Lepsza Szkoła Kolejny rok uczestniczymy w projekcie edukacyjnym
Główne cele projektu to: - badanie efektywności nauczania, - rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej, - kształcenie nauczycieli.

7 Szansa dla Młodego Serca
W styczniu 2006 r. p. Anna Golonka wraz z uczniami realizowała program „Szansa dla Młodego Serca” zorganizowany przez PBS Medical NZOZ w Sopocie. Program dotyczył profilaktyki chorób serca i układu krążenia, zajęcia z wykorzystaniem komputerów odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej.

8 Serwis Moodle – OKE Kraków
Pani Wanda Drabicka od grudnia 2003 r. korzysta z internetowego serwisu Moodle, dla egzaminatorów szkół podstawowych i gimnazjów stworzonego przez OKE w Krakowie.

9 Poczta Kontakt owy uczniowie i nauczyciele wykorzystują także często przy wymianie informacji pomiędzy szkołami i instytucjami, oraz redakcją gazety „Głos Tyczyna”.


Pobierz ppt "Uczniowie i nauczyciele wykorzystują TI w projektach realizowanych wspólnie z partnerami w Polsce i za granicą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google