Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KLUB MIŁOŚNIKÓW HARREGO POTTERA

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KLUB MIŁOŚNIKÓW HARREGO POTTERA"— Zapis prezentacji:

1 KLUB MIŁOŚNIKÓW HARREGO POTTERA
„ CZARODZIEJ”

2 Statut ( Z NANIESIONYMI POPRAWKAMI Z DNIA 17. 04. 2004 R.)
& 1 Członkiem Klubu miłośników Harrego Pottera „ CZARODZIEJ” może zostać każdy, kto nie ukończył 110 lat, a ukończył 5 lat. & 2 Warunkiem wstąpienia do klubu jest potwierdzone na piśmie, przeczytanie przynajmniej jednej części przygód Harrego Pottera ( lub obejrzenie filmu) & 3 Klub prowadzi działalność bez stałych składek członkowskich. Od czasu do czasu niewielka składka według potrzeb.

3 & 4 Obowiązkiem członka klubu jest zachęcanie innych do czytania książek a w szczególności książek o Harrym Potterze. & 5 Klub prowadzi kronikę z materiałami o Harrym Porterze, do której materiały dostarczają członkowie. & 6 Zmiany w statucie wprowadza się na walnym zebraniu członków, podejmowane w głosowaniu tajnym lub jawnym, zwykłą większością głosów. Walne zebrania przeprowadza się przynajmniej raz do roku. & 7 Spotkania członków klubu organizuje się co dwa tygodnie. & 8 Członków klubu obowiązuje wzorowe zachowanie się w każdym miejscu i czasie, dążenie do osiągania jak najlepszych wyników w nauce, lojalność wobec przyjaciół.

4 Ilość członków Klubu wynosi -28. Jeden opiekun. & 11
& 9 Klub działa przy Szkole Podstawowej w Raczkowie, za zgodą dyrektora szkoły pani dyrektor Danuty Michalak. & 10 Ilość członków Klubu wynosi -28. Jeden opiekun. & 11 Jeśli członek nie stawia się na kolejne cztery zebrania ( wyjątek stanowi przewlekła choroba) podlega skreśleniu z listy członków przez zarząd. & 12 Zmiany wchodzą w życie z dniem uchwalenia tj. z dniem 17. o r

5 W naszym klubie

6 Na wycieczce na Łysą Górę


Pobierz ppt "KLUB MIŁOŚNIKÓW HARREGO POTTERA"

Podobne prezentacje


Reklamy Google