Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miejsca WSHiFM w rankingach

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miejsca WSHiFM w rankingach"— Zapis prezentacji:

1

2 Miejsca WSHiFM w rankingach
IV miejsce w Polsce, II miejsce w Warszawie w „Rankingu Szkół Wyższych z podziałem na kierunki Ekonomia i Zarządzanie” (2007 r.) II miejsce w rankingu „Niepaństwowe Szkoły Biznesu i Zarządzania” (2007 r.) XI miejsce w ogólnopolskim „Rankingu uczelni ekonomicznych”, II miejsce spośród warszawskich niepaństwowych uczelni ekonomicznych (2008 r.) V miejsce w ogólnopolskim rankingu „Prywatne Wyższe Szkoły Biznesu” (2008 r.) wyróżnienie w konkursie „Asekurator Roku” za międzynarodowe standardy studiów na poziomie licencjackim i magisterskim (2003 r.)

3 Akredytacje i wyróżnienia
                                                                                                                                                             Akredytacje i wyróżnienia WSHiFM posiada Akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej (Association of Management Education). WSHiFM spełnia standardy nauczania Stowarzyszenia Edukacyjno-Gospodarczego CAPITA. Standardy WSHiFM są zgodne ze standardami EduSwiss. W grudniu 2007 r. Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji przyznał WSHiFM Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej 1462H. WSHiFM jest jedną z nielicznych uczelni tego typu w Polsce. Wydział Informatyki WSHiFM jest zaliczany do IBM Partners. WSHiFM posiada znak „Wiarygodna Szkoła” przyznawany przez Akademickie Centrum Informacyjne (2005, 2006 i 2008 r.) 27 marca 2008 r. WSHiFM otrzymała certyfikat Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej.

4 Program MOBILNY STUDENT
WSHiFM jest pierwszą uczelnią w Polsce, która wdrożyła program umożliwiający studentom posiadanie notebooka na własność. Uczestnicy programu otrzymują notebooka (z systemem operacyjnym) do celów edukacyjnych. Przystąpienie do programu w momencie zapisywania się na studia jest bezpłatne.

5 WSHiFM jako pierwsza uczelnia w Polsce wdraża nowoczesne rozwiązania z zakresu Adobe eLearning Solutions W lutym 2008 roku Uczelnia wdrożyła Karen (Wirtualną Asystentkę WSHiFM). Lingubot powstał w wyniku współpracy z Fido Intelligence – firmą z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Karen jest botem, do stworzenia którego wykorzystano zaawansowane technologie przetwarzania języka naturalnego oraz syntezator mowy.

6

7

8

9 !

10 ! ! Zapisy: osobiście w punktach rekrutacyjnych przez Internet
Warszawa Lublin Zielona Góra Starachowice Radom Zapisy: osobiście w punktach rekrutacyjnych przez Internet ! Rekrutacja on-line

11 Nie zwlekaj z zapisem i skorzystaj z przygotowanych dla Ciebie ulg:

12

13

14                                           

15

16

17

18 Więcej informacji możesz uzyskać:
na naszym stoisku podczas Targów Szkół Wyższych stronie internetowej pocztą elektroniczną w dziekanacie uczelni (ul. Tartaczna 16/18, Radom) telefonicznie ,

19


Pobierz ppt "Miejsca WSHiFM w rankingach"

Podobne prezentacje


Reklamy Google