Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dostęp do Internetu Frame Relay tp

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dostęp do Internetu Frame Relay tp"— Zapis prezentacji:

1 Dostęp do Internetu Frame Relay tp

2 Co to jest Frame Relay? Frame Relay jest szerokopasmową technologią komunikacyjną, która wykorzystywana jest do przesyłania danych interakcyjnych, różnej wielkości plików, transmisji głosu, a także transmisji video. Frame Relay może być zastosowany zarówno przy łączeniu sieci LAN, w sieciach rozległych WAN oraz przy dostępie do sieci Internet. Połączenie pomiędzy odbiorcą a nadawcą, tworzone jest na podstawie stałego kanału wirtualnego (PVC). Brak limitu transferu danych w ramach usługi

3 Połączenia do światowej sieci Internet
Połączenie do światowej sieci Internet przez kable telekomunikacyjne o dużej przepustowości 12,5 Gb/s do Open Transit 5 Gb/s do Telia Sonera POLPAK Frame Relay/ATM Internet DSL Neostrada SDI Dial-Up NASK WP Inne sieci

4 Sieć szkieletowa IP

5 Sieć szkieletowa ATM

6 Schemat połączenia – dostęp do Internetu
Sieć POLPAK Passport Modem Internet Klient HSSI LAN SHSL SHDSL HDSL 15000 AXI 580

7 Dostępne opcje usługi W ramach usługi Dostęp do Internetu Frame Relay tp świadczony jest stały, szerokopasmowy, symetryczny dostęp do Internetu w dwóch opcjach : o szybkości dołączenia do 1 Mbit/s; o szybkości dołączenia do 2 Mbit/s. Gwarancja pasma (CIR) do routera brzegowego operatora równa jest w każdej opcji prędkości dołączenia (prędkości pracy portu). WAŻNE!!! W ramach usługi nie istnieje możliwość ustanowienia transmisji danych w warstwie drugiej pomiędzy dwoma urządzeniami Abonenta lub urządzeniami Abonenta i osób trzecich, czyli nie istnieje możliwość zestawienia PVC w sieci korporacyjnej Abonenta.

8 Dodatkowe usługi Istnieje możliwość uzupełnienia usługi Dostęp do Internetu Frame Relay tp o następujące produkty: zarządzanie urządzeniami CPE; certyfikat jakości tp SLA dla usług transmisji danych; Load Balancing; usługę BGP.

9 Dla kogo adresowana jest usługa?
Usługa adresowana jest dla Klientów Biznesowych: wymagających stałego dostępu do Internetu; potrzebujących szybkiego dostępu do Internetu; którym niezbędny jest symetryczny dostęp do Internetu; potrzebującym transmisji bez limitu; będących liderami nowych technologii.

10 Możliwości usługi Dostęp do Internetu Frame Relay tp
W ramach usługi Dostęp do Internetu Frame Relay tp Telekomunikacja Polska zapewnia Klientom: stały kontakt z partnerami biznesowymi i kontrahentami- bardzo szybka wymiana informacji, możliwość transmisji audio i wideo, możliwość przyznania puli adresów IP, możliwość podłączenia do Internetu dowolnej liczby komputerów w Firmie (w centrali oraz w lokalizacjach Firmy),, możliwość stworzenia firmowego serwera www (dzięki stałemu adresowi IP), możliwość stworzenia platformy do prowadzenie e- biznesu, marketingu elektronicznego, platformy e-learningowej, możliwość zorganizowania wideokonferencji pomiędzy partnerami biznesowymi możliwość stworzenia kawiarenki internetowej, dostęp do profesjonalnego konta pocztowego. Dzięki tej usłudze Klient zapewni swojej Firmie profesjonalny, biznesowy dostęp do Internetu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Inwestycje w biznesowy dostęp do Internetu to bardzo szybki zwrot poniesionych nakładów. Przyczynią się to do łatwiejszego zarządzania Firmą oraz do zmniejszenia kosztów działalności.

11 Dlaczego warto korzystać z usługi Dostęp do Internetu Frame Relay tp?
Klient usługi dostęp do Internetu Frame Relay tp zyskuje: stały, szybki i symetryczny dostęp do Internetu (wysyłanie i odbieranie danych z taką samą prędkością); pula stałych adresów IP - firma korzystająca z usługi może uruchomić własne serwery internetowe, mogące obsługiwać wzmożony ruch; wysoka niezawodność usługi; bezpieczny dostęp do Internetu z wykorzystaniem technologii Frame Relay; stała modernizacja sieci szkieletowej POLPAK- największej sieci rozległej w Polsce; stała opłata abonamentowa niezależnie od czasu połączenia z  Internetem bez limitu; w ramach usługi Klient zyskuje profesjonalny dostęp do Internetu wraz z możliwością wykupienia zarządzania urządzeniami CPE oraz certyfikatu jakości tp SLA oraz możliwość skorzystania z usług dodatkowych (BGP, Load Balancing).

12 Dziękujemy Dziękujemy


Pobierz ppt "Dostęp do Internetu Frame Relay tp"

Podobne prezentacje


Reklamy Google