Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program kampanii reklamowej hotelu „Biały Bez”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program kampanii reklamowej hotelu „Biały Bez”"— Zapis prezentacji:

1 Program kampanii reklamowej hotelu „Biały Bez”

2 Hotel „ Biały Bez” zaprasza wszystkich którzy chcą odpocząć oraz miło spędzić czas wykorzystując uroki tutejszej okolicy, bądź też naszego szerokiego zaplecza rozrywkowego.

3 Nasz hotel jest położony w ciekawej i malowniczej okolicy
Nasz hotel jest położony w ciekawej i malowniczej okolicy. Otoczony pięknym parkiem. Miłośniką wędkarstwa oferujemy staw hodowlany. Ponad to do dyspozycji jest restauracja hotelowa. Chętnych zapraszamy na wycieczki rowerowe po naszym parku. A także wiele innych atrakcji.

4 „ W „Białym Bzie” nie poczujesz się źle, bo tu ciekawie jest”

5 Jesteśmy głęboko przekonani, że z wizyty w naszym hotelu będą państwo bardzo zadowoleni i powrócą do nas ponownie wraz ze swoimi przyjaciółmi.

6 Sponsorzy GMYRPOL sp. z o.o LEW POZNAŃ ROBPOL KINEAPOLIS WELIN

7 Plusy i minusy naszej działalności:
piękna okolica przyjemna atmosfera Wygodne lokum baza rozrywkowa miła obsługa Minusy: trudny dojazd

8 Wizytówka Hotel „Biały Bez” Ul Kwiatowa 58 60-061 Poznań
noclegi konferencje rozrywka itp Ul Kwiatowa 58 Poznań Tel

9 Bilboard Hotel „ Biały Bez” Zaprasza noclegi rozrywka konferencje Ul Kwiatowa 58 Poznań Tel

10 MENU NASZEJ RESTAURACJI:
Przekąski: nadziewane cebule Ryba w galarecie Papryka nadziewana Zupy: Pomidorowa Grzybowa Krem z szparagów Cebulowa Dania gorące: Pieczeń w ziołach Kurczak po chińsku Gołąbki Klopsiki w pomidorach Desery: Tort czekoladowy Lody z owocami Sernik na zimno Napoje zimne i gorące: Kawa Herbata Sok pomarańczowy Sok porzeczkowy

11 stroną internetową oraz obsługą poczty zajmuje się firma „Interneks”
stroną internetową oraz obsługą poczty zajmuje się firma „Interneks”. Produkcją broszur, wizytówek bilbordów zajmuje się firma „Reklamaks”

12 Ankieta: Szanowni Państwo
Poprzez tą ankietę chcemy poznać Państwa zdanie na temat naszego hotelu. Informacje te pomogą nam dokonać niewielkich zmian, które Państwa zdaniem powinny być przeprowadzone w w hotelu. Chcemy aby hotel jeszcze bardziej sie podobał i aby Państwo mieli o nim jak najlepsze zdanie. Nasza ankieta jest anonimowa. Odpowiedzi prosimy udzielać przez postawienie znaku x w kwadracie znajdującym się obok wybranej przez Państwa odpowiedzi.

13 1) Czy miał(a) Pan/Pani problem z dojazdem do hotelu?
TAK NIE 2) Czy jest Pan/Pani zadowolona(y) z pobytu w naszym hotelu? 3) Gdzie uzyskał(a) Pan/Pani informacje na temat hotelu? W INTERNECIE OD ZNAJOMYCH Z PRASY INNE ŹRÓDŁA, JAKIE? 4) Czy dokonałby(aby) Pan/Pani jakiś zmian w naszym hotelu?

14 DZIĘKUJEMY ZA WYPEŁNIENIE NASZEJ ANKIETY!!!
5) W skali 1-6 proszę ocenić nasz hotel OCENA...... 6) Proszę podać swój wiek 18-25 lat 25-40 lat 40 i powyżej 7) Jak daleko jest położony nasz hotek od Państwa miejscowości? 0-30 km 30-50 km 50km i powyżej DZIĘKUJEMY ZA WYPEŁNIENIE NASZEJ ANKIETY!!!


Pobierz ppt "Program kampanii reklamowej hotelu „Biały Bez”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google