Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

2008-2012. Wychowawca: mgr inż. Jarosław Majkowski.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "2008-2012. Wychowawca: mgr inż. Jarosław Majkowski."— Zapis prezentacji:

1 2008-2012

2 Wychowawca: mgr inż. Jarosław Majkowski

3 Wedle chęci Grupy szalonego kefirka, aby przyjemności na stare lata dać kilkoro uczniom naszej szkoły, stworzyliśmy prezentacje, które mają łezkę w oku wycisnąć i o nas każą pamiętać. Wspomniani gdy sędziwy lat dożyją wgląd w ową prezentację zrobią i nad losem swym oraz kolegów/koleżanek się zamyślą. Uczniowie poproszeni zostali przez Grupę szalonego kefirka o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania: jakie było twoje najciekawsze i najśmieszniejsze wspomnienie z szkoły? oraz jakie masz plany na przyszłość? poniżej prezentujemy wyniki :

4 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie z szkoły? B.B.: Wjazd Tomka zimą do szkoły. G.S.K.: Plany na przyszłość? B.B.: Studia budowlane.

5 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? C. S.: Wagary i spotkania z kolegami. G.S.K.: Plany na przyszłość? C. S.: Nie wiem, nie zastanawiałem się jeszcze.

6 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? D. M.: Wjazd Tomka Multana na teren szkoły. G.S.K.: Plany na przyszłość? D. M. : Stosunki międzynarodowe lub Dziennikarstwo na UAM-ie.

7 G.S.K.: Najlepsze wspomnienia? D. D.: Całe 4 lata to jedno wielkie miłe wspomnienie. G.S.K.: Plany na przyszłość? D.D.: Będę spełniał swoje marzenia!

8 G.S.K.: Najlepsze wspomnienia? G. Ł.: Dni wolne od szkoły. G.S.K.: Plany na przyszłość? G. Ł.: Wyjazd i praca za granicą.

9 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? G. M.: Zimowy drift Tomka Multana. G.S.K.: Plany na przyszłość? G. M. : Studia budowlane.

10 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? G.M.: Hm.. To długa historia. G.S.K.: Plany na przyszłość? G.M.: W końcu się ogarnąć.

11 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? G.D.: Wycieczki na Budmę i do Gorzowa. G.S.K.: Plany na przyszłość? G.D.: Jak zdam z matematyki – idę do policji.

12 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? J.P.: Wjazd Tomka Multana na teren szkoły. G.S.K.: Plany na przyszłość? J.P.: Praca, wyjazd za granicę

13 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? J.P.: Zimowy drift Tomka Multana. G.S.K.: Plany na przyszłość? J.P.: Studia Budowlane.

14 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? K.M.: Wjazd Tomka M. do szkoły. G.S.K.: Plany na przyszłość? K.M.: Praca. Kaczmarek Mateusz z Międzyrzecza urodzony 29 maja A.D.: 1992

15 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? K.M.: Rajd Tomka M. do szkoły. G.S.K.: Plany na przyszłość? K.M.: Praca.

16 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? K.M.: Najlepiej wspominam wycieczki klasowe. G.S.K.: Plany na przyszłość? K.M.: Planuję studiować Architekturę budownictwa.

17 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? K.P.: Lekcje fizyki. G.S.K.: Plany na przyszłość? K.P.: Znaleźć dobrze płatną prace.

18 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? M.T.: Jednodniowe praktyki. G.S.K.: Plany na przyszłość? M.T.: Praca.

19 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? P.B.: Finał wojewódzki w koszykówkę. G.S.K.: Plany na przyszłość? P.B.: Do woja…

20 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? Ł.P.: Zimowy drift Tomka oraz wycieczki klasowe. G.S.K.: Plany na przyszłość? Ł.P.: Studia na kierunku budowlanym.

21 Nie osiągalny dla reporterów Grupy szalonego kefirka.

22 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? M.R.: Wjazd Tomka Multana do szkoły. G.S.K.: Plany na przyszłość? M.R.: Praca.

23 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? R.P.: Lekcje z Panem Majkowskim, Wawrzyszko i Krzywoszyją. G.S.K.: Plany na przyszłość? R.P.: Dobra praca i …ustatkować się.

24 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? S.P.: Każdy dzień spędzony z Romanem. G.S.K.: Plany na przyszłość? S.P.: Melanż mnie pochłonie.

25 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? S.I.: Studniówka. G.S.K.: Plany na przyszłość? S.I.: Studia na kierunku budowlanym.

26 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? S. D.: Każdy dzień w szkole z Przemkiem Romanowskim. G.S.K.: Plany na przyszłość? S.D.: Praca za granicą.

27 G.S.K.: Najlepsze wspomnienie? W.K.: Ostatnie występy w Domu Kultury. G.S.K.: Plany na przyszłość? W.K.: Kariera w show biznesie

28 Dziękujemy za uwagę. Grupa szalonego kefirka (projekt uczniowski w ramach Szkoły z klasą 2011-2012)

29


Pobierz ppt "2008-2012. Wychowawca: mgr inż. Jarosław Majkowski."

Podobne prezentacje


Reklamy Google