Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła partnerska jest szkołą katolicką, w której uczy się 420 uczniów w klasach 1-4 Wymiana odbędzie się 23 września i trwać będzie do 2 pażdziernika.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła partnerska jest szkołą katolicką, w której uczy się 420 uczniów w klasach 1-4 Wymiana odbędzie się 23 września i trwać będzie do 2 pażdziernika."— Zapis prezentacji:

1

2 Szkoła partnerska jest szkołą katolicką, w której uczy się 420 uczniów w klasach 1-4 Wymiana odbędzie się 23 września i trwać będzie do 2 pażdziernika W roku szkolnym 2012/2013 omówiliśmy z Dyrekcją naszej szkoły oraz przedstawicielem szkoły z Kolonii, Panią Donatą Paul plan naszej wymiany.

3 Rozszerzenie i pogłębienie istniejącej współpracy Poznanie tradycji i kultury innego kraju Rozwijanie umiejętności językowych Przezwyciężanie uprzedzeń Motywowanie uczniów do nauki języka obcego Nawiązywanie nowych przyjaźni Pogłębienie wiedzy krajoznawczej

4 Listy od naszych kolegów

5 Informacje o Kolonii i o szkole naszych kolegów

6 Na święta Bożego Narodzenia wysłaliśmy do Niemiec własnoręcznie zrobione kartki, a teraz pisanki i kartki wielkanocne.

7

8

9

10 Uczniowie klasy 4c wykonali plakat, przybliżając swoim kolegą z Kolonii tradycje spędzania świąt Wielkanocnych w Polsce.

11 Natomiast uczniowie klasy 4b przygotowali kolaż związany z Wielkanocą w języku niemieckim i polskim.

12 Wszystkie nasze prace wysyłamy do Niemiec

13 A TO MY W KULISACH POWIATU


Pobierz ppt "Szkoła partnerska jest szkołą katolicką, w której uczy się 420 uczniów w klasach 1-4 Wymiana odbędzie się 23 września i trwać będzie do 2 pażdziernika."

Podobne prezentacje


Reklamy Google