Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W dniu 29 października członkowie Koła Młodego Europejczyka klas III SP ZS nr 7 przygotowali inscenizację dotyczącą obchodów Halloween w krajach Unii Europejskiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W dniu 29 października członkowie Koła Młodego Europejczyka klas III SP ZS nr 7 przygotowali inscenizację dotyczącą obchodów Halloween w krajach Unii Europejskiej."— Zapis prezentacji:

1 W dniu 29 października członkowie Koła Młodego Europejczyka klas III SP ZS nr 7 przygotowali inscenizację dotyczącą obchodów Halloween w krajach Unii Europejskiej. Poprzebierani w stroje czarownic, diabłów, znanych postaci z bajek zachęcili uczniów klas młodszych do wspólnej zabawy. Maluchom towarzyszyły ogromne emocje podczas spektaklu i wspólnych występów. Młodzi Europejczycy ogłosili konkurs na najciekawszy halloweenowy strój oraz pomysłową dynię. Komisja miała nie lada zadanie do rozwiązania - wszyscy prezentowali się doskonale. Precyzyjne wzory wycięte w dyniach wyglądały wyśmienicie. W tym,,strasznym dniu nie zapomniano o konkursach i psikusach. Dzieci świetnie się bawiły; zaskakiwała wszystkich ich pomysłowość w wymyślaniu psikusów, kiedy rozczarowane nie otrzymały słodyczy. Z wizytą udały się również do przedszkola mieszącego się w murach szkoły do której uczęszczają. Maluchy przywitały ich z ogromnym zaciekawieniem. Występom towarzyszyła tajemnicza muzyka i taniec czarownic. To był udany dzień!

2

3

4

5

6

7


Pobierz ppt "W dniu 29 października członkowie Koła Młodego Europejczyka klas III SP ZS nr 7 przygotowali inscenizację dotyczącą obchodów Halloween w krajach Unii Europejskiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google