Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Projekt realizowany w ramach LGD Dorzecze Mleczki Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej w Maćkówce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Projekt realizowany w ramach LGD Dorzecze Mleczki Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej w Maćkówce."— Zapis prezentacji:

1 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Projekt realizowany w ramach LGD Dorzecze Mleczki
Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej w Maćkówce przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w partnerstwie ze Szkołą Podstawową im. św. Królowej Jadwigi w Maćkówce. Celem imprezy było oddanie do użytku boiska sportowego przy szkole oraz aktywne uczestnictwo w działaniach prowadzących do rozwoju zdrowego stylu życia poprzez sport, wspólną zabawę oraz nawiązanie relacji pomiędzy organizacjami, władzami lokalnymi i samorządowymi. Ważnym zadaniem jest również nauczenie dzieci i młodzieży prawidłowego stosunku do własnego zdrowia, zachęcenie do aktywnej obecności we własnym środowisku.

2 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY
Dnia 8 czerwca 2013 odbyła się w naszej szkole impreza łącząca otwarcie boiska szkolnego i Festyn Rodzinny. Całość rozpoczęła się od uroczystego przecięcia wstęgi przez pana Wójta Wiesława Kubickiego, który przybył na naszą uroczystość wraz z przedstawicielami władz i dyrektorami z zaprzyjaźnionych szkół naszej gminy. Następnie Ojciec Sadok poświęcił boisko, a pani dyrektor Maria Sopel poinformowała zgromadzonych o dofinansowaniu ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – Po części oficjalnej ruszyliśmy w pochodzie do remizy OSP, gdzie odbyła się część artystyczna i festyn. Postawiliśmy na najmłodszych w naszej szkole, bo takie maluchy ogląda się zawsze z największa przyjemnością, a i wszystkie ich potknięcia przyjmuje się z wielką wyrozumiałością. Dzieci z klas I – III tańczyły, deklamowały, przedstawiały, piątoklasiści zaśpiewali piosenkę sportową, ale największy aplauz zebrały maluszki z przedszkola unijnego, który zatańczyły taniec kowbojski. Jako że głównym punktem całej imprezy było oddanie do użytku boiska szkolnego, przybyli goście obdarowali uczniów naszej szkoły piłkami i obdarzyli miłymi słowami i opowieściami, jak to dawniej w sporcie bywało. Z okazji niedawnego Dnia Dziecka i o pociechach nie zapomniano. Czekała na nich moc zabaw przygotowana przez wodzireja, konkursy, muzyka, zjeżdżalnia, przejażdżki na kładach, bufet z przekąskami i napojami.

3 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY

4 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO przecięcie wstęgi

5 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO poświęcenie boiska i powitanie gości

6 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zaproszeni goście

7 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO przemówienia gości

8 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO część artystyczna

9 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO część artystyczna

10 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO część artystyczna

11 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO część artystyczna

12 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO część artystyczna

13 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO wręczenie medali

14 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO wręczenie medali

15 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zawodnicy

16 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zawodnicy

17 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO mecz piłki nożnej

18 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO mecz piłki nożnej

19 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO mecz piłki nożnej

20 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zabawa z wodzirejem

21 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zabawa z wodzirejem

22 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY

23 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY

24 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zabawa z wodzirejem


Pobierz ppt "OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Projekt realizowany w ramach LGD Dorzecze Mleczki Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej w Maćkówce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google