Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czyli 14 lutego w klasie Ia. Dekorowanie sali Kilka osób tego dnia przyszło wcześniej aby przystroić salę. Efekt nie był zbyt powalający, ale liczą się

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czyli 14 lutego w klasie Ia. Dekorowanie sali Kilka osób tego dnia przyszło wcześniej aby przystroić salę. Efekt nie był zbyt powalający, ale liczą się"— Zapis prezentacji:

1 Czyli 14 lutego w klasie Ia

2 Dekorowanie sali Kilka osób tego dnia przyszło wcześniej aby przystroić salę. Efekt nie był zbyt powalający, ale liczą się chęci!!

3 Pyszne wypieki!! Mieliśmy okazję spróbować fantastycznych babeczek autorstwa Piotrka, którymi wszyscy ze smakiem się zajadali.

4 Niech żyje czerwień i róż! Wszyscy byli ubrani w czerwone lub różowe stroje, gdyż wtedy nauczyciele nie mogli brać uczniów do odpowiedzi… Nikt o tym nie zapomniał! Gratulujemy!

5 Nasze klasowe modelki Swoją pozytywną energią wszystkich zarażały Nina i Zonia. Oczywiście nie zabrakło humoru u reszty klasy! Wszyscy bawili się wyśmienicie!

6 Tegoroczne Walentynki możemy uznać za udane! Poczta walentynkowa miała sporo pracy… Święto zakochanych i chorych umysłowo spędziliśmy naprawdę fantastycznie…

7 Do zobaczenia za rok! … wszyscy oprócz żółwia! Upsss… Ale breja!!


Pobierz ppt "Czyli 14 lutego w klasie Ia. Dekorowanie sali Kilka osób tego dnia przyszło wcześniej aby przystroić salę. Efekt nie był zbyt powalający, ale liczą się"

Podobne prezentacje


Reklamy Google