Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Informacje Na zielone szkoły jeździliśmy zazwyczaj całą szkołą, lecz od tego roku to się zmieni. Klasy I i II pojadą razem, a klasy III oddzielnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Informacje Na zielone szkoły jeździliśmy zazwyczaj całą szkołą, lecz od tego roku to się zmieni. Klasy I i II pojadą razem, a klasy III oddzielnie."— Zapis prezentacji:

1

2 Informacje Na zielone szkoły jeździliśmy zazwyczaj całą szkołą, lecz od tego roku to się zmieni. Klasy I i II pojadą razem, a klasy III oddzielnie.

3 Na tę zieloną szkołę pojechałem jako pierwszoklasista. Myślałem, że zostanę pożarty, lecz nic takiego nie miało miejsca. Atmosfera była fajna, ośrodek też a jedzenie ujdzie.

4 Odpoczywając tam, zajmowaliśmy się wieloma interesującymi rzeczami: -sportem -biologią -geografią -j. polskim -spacerami - knuciem

5 Będąc tam, mogliśmy uprawiać przeróżne sporty: -piłkę nożną -siatkówkę -zapasy -ściganie wiewiórek (niektórzy się nawet wykąpali).

6 Razem z panią od biologii przemierzaliśmy dzikie lasy w poszukiwaniu stworzeń takich jak: żaby, małże i robaki, a następnie je badaliśmy.

7 Na tych zajęciach zajmowaliśmy się rzeźbą polodowcową Mazur. Były to chyba najnudniejsze zajęcia.

8 Pokarm dla zbłąkanych dusz. Tutaj pisaliśmy wiersze o tym i o tamtym czyli o wszystkim.

9 Po były najprzyjemniejsze zajęcia. O tym, co tam robiliśmy, nie muszę pisać.

10 Pod koniec wycieczki odbyło się huczne ognisko. Pieczono kiełbaski, śpiewano, zawierano związki małżeńskie.

11 Jeśli marzą się wam nocne eskapady, to raczej sobie to wybijcie z głowy, bo nauczyciele czuwają. Lecz jeśli już musicie się gdzieś ruszyć, to wymyślcie niezłą gadkę, żeby was nie spisano.

12 Nie chciało się wracać, ale trudno. Pani dyrektor każe, sługa musi.

13 Autor: Michał Antoniak 2006


Pobierz ppt "Informacje Na zielone szkoły jeździliśmy zazwyczaj całą szkołą, lecz od tego roku to się zmieni. Klasy I i II pojadą razem, a klasy III oddzielnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google