Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza szkoła za 50 lat….

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza szkoła za 50 lat…."— Zapis prezentacji:

1 Nasza szkoła za 50 lat…

2 W czasie Dnia Uśmiechu dla klas I-III, który przebiegał pod hasłem „Z tradycją w przyszłość” dzieci przedstawiły swoje wizje naszej szkoły za 50 lat. Obejrzyjcie niektóre z nich…

3 Za 50 lat nasza szkoła będzie piękna, wyremontowana, kolorowa
Za 50 lat nasza szkoła będzie piękna, wyremontowana, kolorowa. Obok szkoły stanie wspaniała, duża sala gimnastyczna, a za nią będzie boisko do siatkówki.

4 Będzie to era, w której do uczniów naszej szkoły będą przylatywali koledzy z sąsiednich planet. Aby się z nimi szybko skontaktować potrzebna będzie antena satelitarna na dachu. Dzieci za 50 lat będą mogły latać na wycieczki w inne galaktyki.

5 Elewacja szkoły będzie barwna, radosna i tak przyjazna, że uczniowie będą z przyjemnością do takiej szkoły uczęszczać.

6 Kształt szkoły zostanie zmieniony na formę wielkiego, zielonego drzewa
Kształt szkoły zostanie zmieniony na formę wielkiego, zielonego drzewa. Na boisku znajdą się huśtawki, trampolina, suchy basen z piłeczkami do zabawy dla najmłodszych uczniów. Dla starszych – miejsca do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną.

7 Codziennie rano uczniów będzie witał grający zegar, a lekcje bardzo często będą się odbywały na podwórku.

8 Otoczenie Szkoły Podstawowej nr 15 będzie wprost bajkowe, dużo kwiatów, zieleni, fontanna.

9

10 Nasza szkoła będzie się raczej kojarzyć z rodzinnym domem niż ze szkołą, no i oczywiście dzieci będą mogły na lekcje zabierać swoje ulubione zwierzaki.

11 Doskonałą i przyjazną atmosferę będą tworzyły również okna w kształcie serduszek, a lody będą dostępne o każdej porze dla uczniów i nauczycieli.

12 Najważniejszym miejscem w szkole będzie ogromny basen, w którym będą miały lekcje wychowania fizycznego wszystkie klasy.

13 Każdy uczeń, który stanie przy bramie, będzie wieziony specjalnym, ruchomym chodnikiem do swojej klasy. Schody w szkole też będą ruchome. Na przerwy podobne chodniki przemieszczą uczniów na boiska i place zabaw.

14 To są marzenia i wyobrażenia dzieci
z klas I-III. Czy się spełnią? Trzeba wierzyć, że tak!


Pobierz ppt "Nasza szkoła za 50 lat…."

Podobne prezentacje


Reklamy Google