Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor: Michał (Żelazna Ręka) Antoniak. Wmawiano Wam, że są szkoły bez przemocy, ale to nieprawda: wszędzie można natknąć się na kolesia z III klasy, a.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor: Michał (Żelazna Ręka) Antoniak. Wmawiano Wam, że są szkoły bez przemocy, ale to nieprawda: wszędzie można natknąć się na kolesia z III klasy, a."— Zapis prezentacji:

1 Autor: Michał (Żelazna Ręka) Antoniak

2 Wmawiano Wam, że są szkoły bez przemocy, ale to nieprawda: wszędzie można natknąć się na kolesia z III klasy, a on nie zna litości.

3 Ofiary przemocy Niestety, w naszej szkole zdarzają się akty przemocy zorganizowanej. Są one tępione, lecz możesz być pewien, że przynajmniej jeden psychopata uniknął żółtej kartki i ma zły dzień, bardzo zły dzień. Najbardziej narażeni na przemoc są : - pierwszoklasiści - nauczyciele

4 Strażnicy Sprawiedliwości Na szczęście w naszej szkole pracują tajni funkcjonariusze policji szkolnej. Z tajnych źródeł wiem, że jest ich 5, a przewodzi im władczy szeryf. Dlatego nie bójcie się zbytnio - zawsze pomogą wam w potrzebie.

5 Specjalnie dla was wykonałem tę prace drodzy przyszli i nieprzyszli uczniowie. Pamiętaj: -nie wdawaj się w kłótnie ze starszymi -unikaj niektórych osób -bądź sobą, nie udawaj bosa -nie kłóć się z nauczycielami, bo jakiś lizus może być nieobliczalny

6 Naszej szkoły pilnuje pan ochroniarz z firmy Juventus, dlatego też nie należy się bać, że do środka wtargnie uzbrojony po zęby terrorysta. Dzięki niemu czujemy się bezpiecznie.

7 Na koniec chciałbym sprostować to wszystko, co powiedziałem, lecz byłem zmuszany do wykonania tej pracy. Oczywiście, w naszej szkole nie dzieje się nic złego, czasem zdarzą się jakieś incydenty, ale są one rzadkością. Jeszcze raz przepraszam, jeżeli kogoś przestraszyłem bądź, jeśli pomyśleliście sobie, drodzy państwo, co za chora szkoła.

8 Na sam koniec zachęcam, abyście zostali uczniami naszej szkoły, gdyż takiej atmosfery nie znajdziecie nigdzie.

9 To wszystko zawdzięczam tylko jemu - Igorowi, to on natchnął mnie do wykonania tej pracy. Jeszcze raz dziękuje Ci, Igor. You tryied to get Igor. Igor got you.


Pobierz ppt "Autor: Michał (Żelazna Ręka) Antoniak. Wmawiano Wam, że są szkoły bez przemocy, ale to nieprawda: wszędzie można natknąć się na kolesia z III klasy, a."

Podobne prezentacje


Reklamy Google