Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza szkoła posiada bogatą tradycję mody, która z biegiem lat ulegała zmianie (oczywiście na bardziej morową :>).

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza szkoła posiada bogatą tradycję mody, która z biegiem lat ulegała zmianie (oczywiście na bardziej morową :>)."— Zapis prezentacji:

1 Szkolna moda… czyli jak ubieramy się do szkoły & jaki stosunek mają do tego nauczyciele…:>

2 Nasza szkoła posiada bogatą tradycję mody, która z biegiem lat ulegała zmianie (oczywiście na bardziej morową :>).

3 Nowinki Ostatnio naszą wspaniałą szkołą zawładnął styl ubierania się na lata 70 :>. Na zdjęciu widzimy dwa osobniki, które nieszczęśliwie dostały się pod jego władzę. Zapewne pomysł ubierania się zaczerpnęli z amerykańskiego programu „The 70s House”, który możemy obejrzeć w środę o godz na morowym programie MTV:>:>:>

4 Ostatnio przeprowadziłam ankietę (oczywiście anonimową) na temat najlepiej ubranego nauczyciela. Jak można było się spodziewać, zdania były podzielone. Nie zmienia to jednak faktu, iż wyniki mogą nie być w stu procentach pewne, ponieważ w ankiecie brała udział niewielka część naszej modnej szkoły…

5 zdobywca tytułu „Najlepiej Ubranego Nauczyciela”
Laureatem mojej pomysłowej sondy był nauczyciel j. polskiego: Pan Janusz Lewoń. Na Pana Janusza zagłosowała większość ankietowanych. Nie trzeba się dziwić. Jest to jeden z najlepiej ubranych nauczycieli. Jak widać na zdjęciu obok p. Janusz reprezentuje wysokiej jakości styl ubierania się. Wspaniale łączy kolory, daje także przykład tym mniej zorientowanym we współczesnej modzie. Jest to nauczyciel, który z zacięciem & poświęceniem nadąża za bieżącymi trendami.

6 …drugie miejsce zajęła nasza modna nauczycielka j. angielskiego
…drugie miejsce zajęła nasza modna nauczycielka j. angielskiego. Nie odznacza się ona tylko współczesnym ubiorem, lecz także nowoczesnym stylem życia, a co za tym idzie lekcji tego interesującego języka. Lekcje angielskiego są zawsze, ale to zawsze morowe. Nigdy się na nich nie nudzimy. W sumie, więcej na temat naszych nauczycieli i ich lekcji dowiecie się z innych prezentacji, które stworzyli nasi koledzy i koleżanki (oczywiście tak samo modni).

7 pomysłowo…:P:P:P:P:P
Wspaniałym pomysłem uczennic w naszej modnej szkole jest nowy patent na noszenie niezbędnych lub mniej potrzebnych książek. A mianowicie nosimy torebki…:> Oczywiście mają one wiele zalet. Jedną z nich jest to, iż nie nosisz połowy podręczników a w odpowiedzi na pytanie: „X, dlaczego nie masz książek?”, wstawiasz: „ponieważ chcę wyglądać modnie:>” Uwaga:, gdy nie chcecie narazić się waszym przyjaciółkom, nie przesadzajcie i od czasu do czasu same proponujcie im ten styl

8 Wielką popularnością w naszej cool szkole są buty marki: Adidas, Puma, Reebok & Nike. Powodują one, iż nasi uczniowie czują się sportowo i komfortowo. Każdemu polecamy this amazing shoes.

9 zakazane… Nasi uczniowie, nie zważając na regulamin (który ujrzycie za chwilę) prezentują swój oryginalny styl. Noszą wszystko, co im się zmieści na rękach. Jest to oczywiście biżuteria, której nie popierają nauczyciele. Morowe są także długie kolczyki, które wspaniale podkreślają urodę uczennic. Ostatnio niezbędne okazały się pierścionki, które niestety nie oznaczają twej wolności towarzyskiej. Bransoletki współcześnie pasują do modnego stylu, którym cechuje się nasza szkoła.

10 Nasza szkoła dzieli się na kilka specyficznych grup społecznych, które preferują różne style ubioru. Oczywiście, nauczyciele mają negatywne zdanie o nich. Jak mówi regulamin szkoły, na jej terenie zabrania się noszenia: wielkiej ilości bransoletek, które zdaniem niektórych mogą wywołać zwarcie w sali informatycznej długich kolczyków, które pod wpływem ciężaru mogą w zły sposób wpływać na koncentrację danej uczennicy krótkich spódniczek, które mogą rozpraszać kolegów, jak również niektórych nauczycieli zbyt dużych dekoltów, które powodują zawstydzenie niektórych nauczycieli krótkich spodenek w zimie, gdy temperatura nie przekracza -15°C, a trzeba uwierzyć, że takie przypadki się zdarzały.


Pobierz ppt "Nasza szkoła posiada bogatą tradycję mody, która z biegiem lat ulegała zmianie (oczywiście na bardziej morową :>)."

Podobne prezentacje


Reklamy Google