Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kominy systemu Schiedel

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kominy systemu Schiedel"— Zapis prezentacji:

1 Kominy systemu Schiedel
Strona firmy Schiedel

2 O Firmie Przedstawiamy Państwu firmę Schiedel Polska Sp. z o.o. - największego i najnowocześniejszego producenta systemów kominowych w Europie. Nasza oferta to nie tylko produkty Schiedel, ale również serwis, Dzięki tym stałym kontaktom z naszymi klientami rozumiemy ich potrzeby i wspieramy bogatą wiedzą techniczną z zakresu techniki kominowej.

3 Menu Rondo Rondo Plus Quadro Avant Multi Kontakt Grafika wektorowa

4 Rondo Uniwersalne i szczególnie przydatne systemy kominowe. Zastosowanie dla paliw stałych, ciekłych, gazowych, niskich oraz wysokich temperatur gazów wylotowych.

5 Rondo Plus Nowoczesny i niedrogi system o szerokim zastosowaniu dla paliw stałych. Nie stosować do kotłów miałowych i urządzeń grzewczych wytwarzających spaliny mokre.

6 Quadro System kominowy Quadro służy do odprowadzania spalin z urządzeń opalanych gazem z zamkniętą komorą spalania. Schiedel Quadro umożliwia pracę przyłączonych palenisk, niezależnie od powietrza pomieszczenia i w ten sposób eliminuje problem ze spalaniem w przypadku szczelnych okien.

7 Avant System kominowy AVANT służy do odprowadzania spalin z kondensacyjnych i niskotemperaturowych urządzeń grzewczych opalanych gazem lub olejem. Jest przystosowany do współpracy z kotłami gazowymi z zamkniętą i otwartą komorą spalania.

8 Multi Schiedel Multi to najnowocześniejszy system powietrzno-spalinowy do odprowadzania spalin z urządzeń opalanych gazem w budownictwie wielorodzinnym. Schiedel Multi służy do odprowadzania spalin z kotłów z zamkniętą komorą spalania i kotłów kondensacyjnych.

9 Kontakt Dział marketingu: Schiedel Sp. z o.o. tel. (077) 456 83 13
Centrala ul. Wschodnia 24 Opole tel. (077) fax (077) biuro(at)schiedel.pl Dział sprzedaży: tel. (077) fax (077) Dział techniczny: tel. (077) Dział marketingu: tel. (077) Schiedel Sp. z o.o. Biuro Handlowe Pólnoc Zakład II ul. Małgorzatowo 3c Lubicz Dolny Dział sprzedaży: tel. (056) fax (056) Dział techniczny: tel. (056)

10 Grafika Wektorowa


Pobierz ppt "Kominy systemu Schiedel"

Podobne prezentacje


Reklamy Google