Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moja szkoła i ja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moja szkoła i ja."— Zapis prezentacji:

1 Moja szkoła i ja

2 Krótko o historii szkoły
Założycielką i pierwszą panią dyrektor tejże szkoły była Leokadia Bergerowa. Szkoła początkowo mieściła się w Trzepowie koło Płocka i była jedynie szkołą żeńską. Obecnie dyrektorem naszej placówki jest mgr.inż. Jacek Kłosiński

3 Kilka słów o szkole Szkoła nosi nazwę Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Położona jest w malowniczym miejscu, w Górach k/ Płocka. W jej pobliżu znajduje się piękny Gostynińsko-Włocławski las oraz Jezioro Górskie.

4 Czyż to nie jest piękny widok?
Jezioro Górskie Czyż to nie jest piękny widok?

5 Las w pobliżu szkoły

6 Szkoła nie musi być nudna!
Nasza na pewno nie jest. W szkole organizowanych jest wiele wyjść rekreacyjno- edukacyjnych. Są też prowadzone koła zainteresowań m.in. przyrodnicze, europejskie etc. Szkoła bierze udział w wielu programach naukowych, które urozmaicają uczniom naukę.

7 Kierunki kształcenia W mojej szkole można wybrać interesujący, przyszłościowy zawód. Szkoła oferuje naukę w Technikum, Szkole Zawodowej i Zaocznej.

8 Najpopularniejsze kierunki
technik żywienia i gospodarstwa domowego technik hotelarstwa technik rolnik technik informatyk

9 Piękne widoki wprowadzają miły nastrój w szkole

10 o mnie Jestem uczennicą klasy pierwszej rolniczej.
Wybierając szkołę oraz kierunek zawodu kierowałam się swoimi możliwościami i zainteresowaniami m.in. hodowlą i fizjologią zwierząt. W przyszłości pragnę ukończyć studia weterynaryjne. Interesuję się również fotografiką i sztuką. o mnie

11 Przychodząc do tej szkoły nastawiona byłam pozytywnie
Przychodząc do tej szkoły nastawiona byłam pozytywnie. Moje nastawienie się nie zmieniło. Staram się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i dążyć do ustalonego przez siebie celu.

12 Wybierając kierunek zawodu, byłam pewna czego chcę i oczekuję w nowej szkole. Z początku wszystko wydawało się trudne, lecz po czasie przywykłam do nowych przedmiotów, nauczycieli. Moja klasa również zaskoczyła mnie pozytywnie. Moim zdaniem jesteśmy bardzo zgraną i dobrą klasą.

13 Ta szkoła to mój najlepszy wybór
Jak już pisałam wcześniej moim marzeniem jest ukończenie studiów na kierunku weterynaryjnym na SGGW w Warszawie. Dlatego będę się starała, aby ukończyć tę szkołę z jak najlepszym wynikiem. Ta szkoła to mój najlepszy wybór

14 Karolina Woźnicka kl I tr wykonała


Pobierz ppt "Moja szkoła i ja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google