Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dropbox.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dropbox."— Zapis prezentacji:

1 Dropbox

2 Spis treści Dropbox/ Dropbox C.d. Dostępność Jak to działa
Udostępnianie plików Możliwości Plusy programu Minusy programu

3 Dropbox Dropbox to jedna z najpopularniejszych usług dostępnych w Sieci. Dzięki jego możliwościom możemy przechowywać i synchronizować pliki z naszego komputera.

4 Dropbox C.d. Dropbox pozwala na przechowywanie dowolnych materiałów na wirtualnym koncie, dostęp do nich z poziomu przeglądarki internetowej, a także ograniczoną edycję online.

5 Dostępność Aplikacja ta jest dostępna na następujące systemy: Windows
Linux Mac OS X Android iOS

6 Jak to działa Przede wszystkim wybieramy katalog, który będzie synchronizowany online. Po uruchomieniu aplikacji, automatycznie kopiuje ona zmiany w wybranym katalogu do chmury obliczeniowej. Ochronę naszych plików zapewnia nam odpowiednie hasło oraz zaszyfrowane pliki.

7 Udostępnianie plików Każdy zapisany plik czy folder może zostać udostępniony wybranej osobie. Możemy też dzielić całe konto z innymi osobami co ma zastosowanie np. podczas pracy nad jakimś projektem.

8 Możliwości Z poziomu naszego konta możemy monitorować wykorzystaną przestrzeń na serwerach Dropboksa, zmieniać ustawienia użytkownika i preferencje. Oczywiście, możemy też przeglądać, wyszukiwać i edytować dane zapisane na koncie. Drobpox pozwala z poziomu serwisu tworzyć nowe foldery, kasować pliki, zmieniać ich nazwy czy przeglądać historię zmian.

9 Plusy programu Łatwe przesyłanie plików.
Możliwość rozbudowy darmowej przestrzeni. Podgląd plików online.

10 Minusy programu Brak polskiej wersji językowej
Brak edycji plików online

11 Źródła Wikipedia.pl mricons.com

12 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Dropbox."

Podobne prezentacje


Reklamy Google