Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Transplantologii

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Transplantologii"— Zapis prezentacji:

1 Dzień Transplantologii

2 Budzenie świadomości pomagania – oto nasz cel!
Co roku umiera wielu ludzi, bo czas realizacji operacji przeszczepu osiąga niekiedy kilka lat. Ale dzięki akcjom podobnym do tej, jaka miała miejsce w naszym liceum w dniach 21 – mamy szansę zmienić nastawienie ludzi do transplantologii. Budzenie świadomości pomagania – oto nasz cel!

3 Każdy chętny mógł w piątek 25 stycznia 2013 roku podpisać tzw
Każdy chętny mógł w piątek 25 stycznia 2013 roku podpisać tzw. „Kartę woli”, w której wyraża się zgodę na przeszczepienie organów w przypadku śmierci.

4 Przeprowadzona akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów naszej szkoły jak i nauczycieli.

5 Nie zabierajmy ich ze sobą do nieba
Nie zabierajmy ich ze sobą do nieba. Tam nie będą nam już potrzebne, a tu mogą sprawić wiele dobra.

6 Na stronie internetowej szkoły wszyscy zainteresowani mogą rozwiązać krótki quiz, który  przygotowali uczniowie klasy Ib, by sprawdzić swoją wiedzę na tematy związane z transplantologią.

7 Dopełnieniem wiadomości z pewnością jest prezentacja multimedialna zamieszczona na stronie internetowej naszej szkoły, przygotowana przez klasę IIIb oraz gazetka, znajdująca się na szkolnym holu.

8 Cała akcja była przygotowywana pod czujnym okiem nauczyciela biologii pani Iwony Andrzejewskiej oraz pani Beaty Milewskiej – pielęgniarki szkolnej.

9 Mamy nadzieję, że do przyszłorocznej edycji „Dnia transplantologii” liczba dumnych właścicieli „Karty woli” wzrośnie! 

10


Pobierz ppt "Dzień Transplantologii"

Podobne prezentacje


Reklamy Google