Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOŁA Z KLASĄ 2.0.  Krótkie wprowadzenie na temat tego, po co tu jesteśmy  Przypomnienie zeszłorocznego kodeksu  Dyskusja na temat zastosowania kodeksu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOŁA Z KLASĄ 2.0.  Krótkie wprowadzenie na temat tego, po co tu jesteśmy  Przypomnienie zeszłorocznego kodeksu  Dyskusja na temat zastosowania kodeksu."— Zapis prezentacji:

1 SZKOŁA Z KLASĄ 2.0

2  Krótkie wprowadzenie na temat tego, po co tu jesteśmy  Przypomnienie zeszłorocznego kodeksu  Dyskusja na temat zastosowania kodeksu w praktyce  Wprowadzenie zmian  Podsumowanie efektów pracy

3

4  Ślady historii w literaturze - koordynator projektu p. G.Łysikowska  Procentowy zawrót głowy - koordynator p. A.Nogała  Wpływ substancji chemicznych na zdrowie człowieka - koordynator B.Szymanowicz  Jak zmieniło się nasze miasto? - koordynator p. M.Chytry  Gospodarka odpadami - koordynator p. A.Wołoszyn

5

6

7

8

9 KODEKS 2.0 Gimnazjum im. Macieja w Żmigrodzie OTWARTOŚĆ- Mrat- stroną tworzoną przez uczniów- w każdej klasie jest wyznaczony uczeń z uprawnieniami do publikowania materiałów na stronie szkoły. UCZCIWOŚĆ- Zawsze podajemy źródło, z którego korzystaliśmy, wykonując zadanie. Znamy i przestrzegamy podstawowych zapisów dotyczących praw autorskich. Nie używamy nielegalnego oprogramowania. KREATYWNOŚĆ- W naszej szkole coraz więcej zajęć jest prowadzonych na platformie edukacyjnej, a komputer w każdej klasie służy uczniom i nauczycielom. KULTURA- Znamy i przestrzegamy zasad netykiety w komunikacji online. ŻYCZLIWOŚĆ- Kulturalnie i z szacunkiem wypowiadamy się na forach. WSPARCIE- Nauczyciele tworzą bank stron edukacyjnych, z których mogą korzystać uczniowie. BEZPIECZEŃSTWO- Nie ujawniamy naszych danych osobowych, loginów, haseł w sieci. Korzystamy tylko z bezpiecznych stron.

10

11 bibliografia: MRAT.PL CEO.ORG.PL


Pobierz ppt "SZKOŁA Z KLASĄ 2.0.  Krótkie wprowadzenie na temat tego, po co tu jesteśmy  Przypomnienie zeszłorocznego kodeksu  Dyskusja na temat zastosowania kodeksu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google