Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klementowice 365 24-270 Kurów  Dyrektor przeprowadził analizę rynku w naszej szkole, która miała formę ankiety.  Z ankiety wynikło, że chętnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klementowice 365 24-270 Kurów  Dyrektor przeprowadził analizę rynku w naszej szkole, która miała formę ankiety.  Z ankiety wynikło, że chętnie."— Zapis prezentacji:

1

2 Klementowice 365 24-270 Kurów

3

4

5

6

7  Dyrektor przeprowadził analizę rynku w naszej szkole, która miała formę ankiety.  Z ankiety wynikło, że chętnie będą kupowane ozdoby świąteczne i biżuteria.  Informacja o naszych produktach i działalności miniprzedsiębiorstwa dotarła do społeczności uczniowskiej za pomocą plakatów i ogłoszeń w szkolnym radiowęźle.

8

9  Zajmowała się organizacją zebrań oraz działań związanych z organizacją zaopatrzenia. Przeprowadziła w ciągu naszej działalności 9 spotkań wspólników.  Praca wszystkich wspólników przebiegała sprawnie i bez większych zastrzeżeń.

10


Pobierz ppt "Klementowice 365 24-270 Kurów  Dyrektor przeprowadził analizę rynku w naszej szkole, która miała formę ankiety.  Z ankiety wynikło, że chętnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google