Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KIM JESTEŚMY? Serwis KurJerzy.pl został uruchomiony na początku 2010 roku jako alternatywa dla kosztownych usług kurierskich w Polsce. Firma działa jako.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KIM JESTEŚMY? Serwis KurJerzy.pl został uruchomiony na początku 2010 roku jako alternatywa dla kosztownych usług kurierskich w Polsce. Firma działa jako."— Zapis prezentacji:

1

2 KIM JESTEŚMY? Serwis KurJerzy.pl został uruchomiony na początku 2010 roku jako alternatywa dla kosztownych usług kurierskich w Polsce. Firma działa jako pośrednik między Klientami a firmami kurierskimi UPS oraz DHL, dając możliwość skorzystania z usług największych firm kurierskich bardzo niskim kosztem. Główną zaletą Serwisu jest możliwość zamówienia usługi w sposób łatwy i szybki, bez konieczności podpisywania umowy. Proponowane ceny są tak atrakcyjne, ponieważ dzięki dużej liczbie obsługiwanych przesyłek, osiągnięto znaczne zniżki u firm kurierskich. KurJerzy.pl to – oprócz konkurencyjnych cen – także maksymalnie uproszczony proces składania zamówień, wiele możliwości bezpiecznej i szybkiej zapłaty za usługę, pomoc konsultanta i odpowiedzialność Serwisu w momencie wystąpienia jakichkolwiek problemów z przesyłką oraz dodatkowe mechanizmy, jak np.: Prepaid, zniżki dla sklepów, wyszukiwarka kodów pocztowych, możliwość śledzenia przesyłki oraz wiele innych. www.KurJerzy.pl

3 OFEROWANE USŁUGI Serwis KurJerzy.pl świadczy następujące usługi kurierskie: Usługi krajowe Transport przesyłek wewnątrz danego kraju. Większość usług krajowych odbywa się w ramach transportu drogowego, przy wykorzystaniu sieci oddziałów i sortowni. Usługi międzynarodowe W ramach Serwisu KurJerzy.pl można korzystać z wysyłki międzynarodowej do krajów europejskich. Operatorem usługi jest firma kurierska UPS. Usługi lokalne Transport przesyłek na terenie tego samego miasta lub gminy, z pominięciem transportu liniowego i sortowni centralnej. Ze względu na wielkość przesyłki wyróżniamy: Paczki, przesyłki paczkowe – w ramach Serwisu KurJerzy.pl istnieje możliwość skorzystania z usług paczkowych dla wysyłki przedmiotów o wadze do 30kg, z wyjątkiem firmy UPS, która oferuje paczki o wadze do 60kg. Poza wagą, przesyłka musi spełniać również kryteria wymiarów oraz wagi gabarytowej. Palety, przesyłki paletowe, usługi drobnicowe przeznaczone są do przewozu przesyłek nie spełniających kryteriów paczki, a więc np. przekraczających dozwoloną wagę lub wymiary. Dzięki przesyłkom paletowym użytkownicy Serwisu mają możliwość przewiezienia dużego sprzętu, którego transport jest zabroniony w innej formie niż paleta. Opcja przesyłek jest szczególnie pomocna dla osób, które korzystają z usług kurierskich w celu dostarczenia np. sprzętu RTV/AGD. Aktualny cennik przesyłek kurierskich znajduje się na stronie cennika.cennika

4 NASI PARTNERZY Serwis KurJerzy.pl, dzięki stałej współpracy z największymi oraz najbardziej znanymi firmami kurierskimi w Polsce, zapewnia Klientom jeszcze lepsze warunki niż konkurencja, po zdecydowanie niższych cenach. Obecnie współpracujemy z dwoma największymi graczami na rynku usług kurierskich w Polsce – firmami UPS oraz DHL. DHL Express jest światowym liderem w zakresie międzynarodowej i krajowej spedycji przesyłek ekspresowych i kurierskich - lotniczych i drogowych. Serwis KurJerzy.pl umożliwia zamówienie kuriera DHL do domu lub firmy po dużo niższych cenach niż bezpośrednio w firmie kurierskiej, szybko i całkowicie przez Internet. UPS jest największą firmą przewozową na świecie i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek. Codziennie zarządza przepływem towarów, środków finansowych oraz informacji w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie w tym w Polsce. Serwis KurJerzy.pl umożliwia korzystanie ze swoich usług po dużo niższych cenach. Zamówienie złożyć można szybko i całkowicie przez Internet. Cennik usług DHL Cennik usług UPS

5 ROZWIĄZANIA BIZNESOWE Usługa KurJerzyAPI stanowi kolejny poziom rozwoju platformy do obsługi przesyłek kurierskich KurJerzy.pl. Udostępnienie funkcjonalności pozwala w łatwy sposób na integrację zewnętrznych aplikacji (takich jak np. sklep internetowy, portal) z Serwisem KurJerzy.pl. Nasze integracje:  Allegro.pl  cStore  e-Trade Pro  internetowesklepy.org  opencart  osCommerce  sklepyfirmowe.pl  sklepywww.pl Moduł Allegro to kolejna funkcjonalność, jaka pozwala na szybkie i sprawne zarządzanie przesyłkami. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe staje się błyskawiczne importowanie danych zakończonych aukcji oraz zlecenie przesyłek jednocześnie dla wielu zamówień "jednym kliknięciem", bez potrzeby wypełniania danych nadawcy i odbiorcy. Dzięki Modułowi Allegro sprzedaż na największej w Polsce platformie aukcyjnej Allegro.pl staje się jeszcze łatwiejsza i szybsza. W ramach korzystania z Modułu, użytkownik KurJerzy.pl ma dostęp do wszystkich usług dostępnych w Serwisie bez konieczności przepisywania danych przesyłek do zewnętrznych programów wysyłkowych. Serwis KurJerzy.pl udostępnia również możliwość wykorzystania narzędzi sklepowych, które w bardzo prosty i intuicyjny sposób automatyzują proces obsługi przesyłek kurierskich. Korzystanie z modułów sklepowych możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników Serwisu KurJerzy.pl, którzy dokonali aktywacji usługi KurJerzyAPI.

6 WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI Chętnie przekazujemy swoją wiedzą związaną z branżą usług kurierskich oraz e-commerce. Poprzez publikacje w prasie oraz Internecie mamy możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami z szerszym gronem osób. Chętnie doradzimy Państwa czytelnikom oraz udzielimy konsultacji w zakresie:  transportu drogowego oraz lądowego,  logistyki,  branży usług kurierskich w Polsce i na świecie,  rynku e-commerce,  zakładania oraz funkcjonowania firmy w Internecie. Kontakt dla mediów: Katarzyna Dworakowska prasa@KurJerzy.pl Tel. 530 410 927 Zapraszamy do współpracy!


Pobierz ppt "KIM JESTEŚMY? Serwis KurJerzy.pl został uruchomiony na początku 2010 roku jako alternatywa dla kosztownych usług kurierskich w Polsce. Firma działa jako."

Podobne prezentacje


Reklamy Google