Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Scenografia kawiarenki Retro Cafe obejmuje zarówno małą jak i dużą scenografię w klimacie retro. Mała może być zaaranżowana w małych salach konferencyjnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Scenografia kawiarenki Retro Cafe obejmuje zarówno małą jak i dużą scenografię w klimacie retro. Mała może być zaaranżowana w małych salach konferencyjnych."— Zapis prezentacji:

1

2 Scenografia kawiarenki Retro Cafe obejmuje zarówno małą jak i dużą scenografię w klimacie retro. Mała może być zaaranżowana w małych salach konferencyjnych czy foyer hotelowym z barem i kilkoma zaaranżowanymi miejscami w otoczeniu różnych elementów scenograficznych takich jak patefon, globus z alkoholem, winiak czy też plazmy w drewnianych ramach powieszonych na ściankach z zastawek tapicerowanych haftowaną tkaniną. Duża scenografia oprócz większej ilości gadżetów zawiera również aranżację sceny z wydrukiem starej kamienicy wewnątrz z monumentalnymi schodami tworzącymi tło, konstrukcje sceny wysłonięte są bordowymi tkaninami z ozdobnymi wykończeniami.

3 Bar składa się z 5 elementów. Front z 3 części – środkowej i boków. Cały front jest podświetlany od spodu, a od wewnątrz posiada półki. Tył baru to komoda z nadstawką w której znajdą się liczne elementy scenograficzne od kieliszków przez cygara, filiżanki, młynek, karafki i wiele innych tworzących klimat prawdziwego retro baru.

4 Wnętrza naszej kawiarenki zabudowane jest wolnostojącymi zastawkami w tkaninie retro na tle których ustawiamy różne elementy scenograficzne w klimacie.

5 Klimat kawiarenki dopełniają wspomniane liczne gadżety: Winiak, patefon, globus, lustra w ramach, skrzynie, telefon, stare obrazki na ściankach, krzesła, stoliki, świeczniki, zegary …..

6 Duża scenografia obejmuje dodatkowo aranżację sceny w klimacie retro. Wszystkie konstrukcje sceny są wysłonięte bordowymi tkaninami, tłem sceny jest wydruk wielkoformatowy z widokiem schodów w starej willi…

7 Na komplet scenografii Kawiarenki Retro składają się następujące elementy: - Retro Bar z elementami scenograficznymi - Ścianki kawiarenki w postaci zastawek retro - Elementy scenograficzne do postawienia (krzesła, stoliczki, lustra, winiak itp.) - Plazmy w drewnianych ramach z możliwością wykorzystania ich do wyświetlania zdjęć, prezentacji czy filmów - Aranżacja sceny z wysłonami i wydrukiem tła

8 Dziękujemy


Pobierz ppt "Scenografia kawiarenki Retro Cafe obejmuje zarówno małą jak i dużą scenografię w klimacie retro. Mała może być zaaranżowana w małych salach konferencyjnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google