Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie"— Zapis prezentacji:

1 Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie
OFERTA EDUKACYJNA Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie

2 Miejska Szkoła Podstawowa nr 4
w Knurowie ul. Kilińskiego 6 Knurów tel

3 W naszej szkole zapewniamy:
wykwalifikowaną i kompetentną kadrę pedagogiczną, życzliwość doświadczonych pedagogów, troskę o każdego ucznia, zindywidualizowane podejście do ucznia, bezpieczeństwo i domową atmosferę.

4 W naszej szkole zapewniamy:
atrakcyjny program nauczania oraz bogaty program zajęć edukacyjno-wychowawczych, od poniedziałku do piątku, w godzinach między a opiekę w świetlicy szkolnej, możliwość wykupienia niedrogich, dwudaniowych obiadów.

5 Chcemy, aby nauka w naszej szkole była:
interesująca atrakcyjna łatwa przyjemna

6 Oferujemy: zlokalizowanie sal lekcyjnych klas I-III i oddziału przedszkolnego na jednym piętrze, dobrze wyposażone sale do zajęć z dostępem do Internetu, przydatnymi pomocami dydaktycznymi, szafkami dla każdego dziecka na przechowywanie przyborów szkolnych i podręczników, dywanem, wydzielonymi kącikami zabaw i zainteresowań oraz tablicami multimedialnymi lub telewizorem z dużym ekranem,

7 Oferujemy: dwie sale gimnastyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt sportowy, nowoczesną salę zabaw i plac zabaw, pracownię komputerową, bibliotekę szkolną oferującą literaturę dla najmłodszych, nieodpłatną naukę języka angielskiego w nowoczesnej pracowni językowej, opiekę medyczną wykwalifikowanej pielęgniarki, pomoc pedagoga i logopedy.

8 Sala zajęć edukacji wczesnoszkolnej

9 Sala zabaw

10 Szeroka oferta zajęć dodatkowych:
zajęcia korekcyjno – kompensacyjne zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze zajęcia logopedyczne gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna zajęcia plastyczne zajęcia wokalno – muzyczne

11 Bierzemy udział w ogólnopolskich akcjach, programach i kampaniach społecznych: „Cała Polska czyta dzieciom” „Mleko w szkole” „Owoce w szkole” „KinoSzkoła”

12 Szkoła posiada dobrą lokalizację
Szkoła posiada dobrą lokalizację. Budynek położony jest w centrum osiedla, z dala od ruchliwej ulicy. W pobliżu znajduje się park i las, gdzie dzieci często wychodzą na spacery i lekcje przyrody. Szkoła posiada monitoring zarówno wewnątrz budynku, jak i w obejściu.

13 Zajęcia w naszej szkole inspirują dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności, zapewniając im możliwość zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.

14 Imprezy szkolne

15 Pasowanie na ucznia 2015

16 Mikołajki 2015

17 Jasełka 2015

18 Kolędowanie

19 Bal karnawałowy 2016


Pobierz ppt "Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google