Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Główny korytarz Świetlica szkolna Po zajęciach lekcyjnych uczniowie mogą skorzystać ze świetlicy szkolnej, która jest czynna w godz. od 7.00 do 17.00.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Główny korytarz Świetlica szkolna Po zajęciach lekcyjnych uczniowie mogą skorzystać ze świetlicy szkolnej, która jest czynna w godz. od 7.00 do 17.00."— Zapis prezentacji:

1

2 Główny korytarz

3 Świetlica szkolna

4 Po zajęciach lekcyjnych uczniowie mogą skorzystać ze świetlicy szkolnej, która jest czynna w godz. od 7.00 do 17.00. W trakcie pobytu na świetlicy uczniowie uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych, wspólnie bawią się, odrabiają również zadanie domowe pod opieką nauczycieli. W słoneczne dni zajęcia odbywają się na szkolnym placu zabaw lub na boiskach sportowych.

5 Ruch to zdrowie

6 W szkole prowadzona jest stołówka w formie ajencji. Dzieci spożywają obiady pod opieką nauczycieli. Jadalnia

7 Korytarz – I piętro

8 Nasze klasy tutaj uczą się i bawią uczniowie klas 1 - 3 Sale lekcyjne uczniów klas młodszych składają się z dwóch części: edukacyjnej oraz rekreacyjnej wyposażonej w dywan, zabawki oraz takie pomoce dydaktyczne, które umożliwiają dzieciom poprzez zabawę zdobywanie wiedzy oraz rozwój umiejętności.

9

10 Zajęcia komputerowe prowadzone są w pracowni wyposażonej w 19 stanowisk ze stałym dostępem do Internetu. Pracownia komputerowa

11 Korytarz – II piętro

12 Pracownie przedmiotowe klas 4 - 6 Każda pracownia wyposażona jest w pomoce dydaktyczne oraz tablice multimedialne, które pozwalają uczniom w sposób atrakcyjny zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności.

13 Pracownie przedmiotowe klas 4 - 6

14 Biblioteka w naszej szkole jest doskonale wyposażona, posiada bogaty księgozbiór oraz kącik multimedialny ze stałym dostępem do Internetu. Biblioteka


Pobierz ppt "Główny korytarz Świetlica szkolna Po zajęciach lekcyjnych uczniowie mogą skorzystać ze świetlicy szkolnej, która jest czynna w godz. od 7.00 do 17.00."

Podobne prezentacje


Reklamy Google