Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja sprawdzalności pogody w Wejherowie Autor: Natalia Wasilka, Dane zebrane przez uczniów klasy 4b i 4d.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja sprawdzalności pogody w Wejherowie Autor: Natalia Wasilka, Dane zebrane przez uczniów klasy 4b i 4d."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja sprawdzalności pogody w Wejherowie Autor: Natalia Wasilka, Dane zebrane przez uczniów klasy 4b i 4d.

2 O czym jest prezentacja...  Nasza prezentacja dotyczy temperatury powietrza oraz opadów, które były mierzone w marcu w Wejherowie.  Dane sprawdzaliśmy w pomiędzy godziną 14, a 16.

3 Temperatura z Internetu...

4 Opis temperatury z Internetu...  Najcieplej było 6 marca, temperatura osiągała aż 11stopni, natomiast 23 marca były -4 stopnie i to była temperatura najniższa. Najczęściej prognozowano 5 stopni.

5 Temperatura z termometru...

6 Opis temperatury z termometru...  Według naszych pomiarów najcieplej było 5 marca, temperatura osiągała 10 stopni, natomiast najzimniej było 11 marca, tylko -7 stopni. Najczęściej występująca temperatura to 0 stopni.

7 Internet, i termometr...

8 WNIOSKI  Według naszych obserwacji prognoza w miesiącu marcu, w naszym mieście ani razu nie pokryła z rzeczywistą temperaturą powietrza. Jednak temperatury prognozowane były bliskie rzeczywistym.

9 Opady:  Sprawdzalność opadów (deszczu) była wysoka- ok. 85%. Tylko 4 razy prognoza różniła się od rzeczywistości.  Zostaliśmy 3 razy zaskoczeni przez opady deszczu ponieważ według prognozy nie miało ich być.


Pobierz ppt "Prezentacja sprawdzalności pogody w Wejherowie Autor: Natalia Wasilka, Dane zebrane przez uczniów klasy 4b i 4d."

Podobne prezentacje


Reklamy Google