Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dnia 17 listopada 2015 roku przystąpiliśmy do realizacji projektu konkursowego pod hasłem „ZABŁYŚNIJ NA DRODZE” - Akademia Bezpieczeństwa Bridgestone.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dnia 17 listopada 2015 roku przystąpiliśmy do realizacji projektu konkursowego pod hasłem „ZABŁYŚNIJ NA DRODZE” - Akademia Bezpieczeństwa Bridgestone."— Zapis prezentacji:

1

2 Dnia 17 listopada 2015 roku przystąpiliśmy do realizacji projektu konkursowego pod hasłem „ZABŁYŚNIJ NA DRODZE” - Akademia Bezpieczeństwa Bridgestone Stargard, którego organizatorem jest Lighthouse Consultants Sp.z.o.o. Sp. Komandytowa na zlecenie Bridgestone Stargard SP.z.o.o. we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie.

3 W projekcje udział wzięli wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Brzeżnie. Uczniowie klas IV- Vi szkoły podstawowej i I – III gimnazjum przygotowywali plakaty oraz transparenty, które zostały wykorzystane podczas happeningu.

4

5 Do współpracy zaprosiliśmy przedstawicieli Komendy Powiatowej w Świdwinie oraz Przedstawiciela Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie.

6

7

8 Policjant wystąpił jako „ GRYFUŚ” i bezpiecznie prowadził uczniów klas 0 – IV szkoły podstawowej biorących udział w happeningu.

9

10 Celem przemarszu przez Brzeżno było propagowanie i rozpowszechnianie wśród mieszkańców i przejeżdżających kierowców konieczności używania odblasków i kamizelek, które w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, o zmroku i w ciemności zapewniają bezpieczeństwo i widoczność na drodze.

11

12 Na zakończenie akcji Gryfuś odwiedził najmłodsze dzieci w klasach. Przeprowadził pogadanki na temat bezpieczeństwa na drodze, ze szczególnym uwzględnieniem roli odblasków i kamizelek.

13

14 Akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem, zarówno wśród kierowców i przechodniów. Uczniowie rozdawali elementy odblaskowe i kamizelki.

15

16

17

18

19 Usłyszeliśmy wiele pozytywnych komentarzy i słów uznania dla tak ważnej akcji, która służy wszystkim użytkownikom drogi.

20 … Bardzo dziękujemy, świetna akcja….

21 Tak trzymać taką akcję widziałem w Finlandii

22 Myślałem że to manifestacja …. A to taka pożyteczna akcja, cieszę się, że was spotkałem.

23 Dzięki za kamizelkę bo rower mam oznakowany ale siebie nie.

24 Super, super sprawa Rewelacja, wreszcie maluchów widać. Dzięki, że są takie akcje, gdy piesi mają odblaski to kierowcy też są bezpieczniejsi, tak trzymać.

25

26

27

28

29


Pobierz ppt "Dnia 17 listopada 2015 roku przystąpiliśmy do realizacji projektu konkursowego pod hasłem „ZABŁYŚNIJ NA DRODZE” - Akademia Bezpieczeństwa Bridgestone."

Podobne prezentacje


Reklamy Google