Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRZESADZENIE ALOESU Mój aloes wymagał przesadzenia. aloes ma lecznicze właściwości i jest bardzo zdrowy. Wyrósł tak że miał cztery części. Każdą z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRZESADZENIE ALOESU Mój aloes wymagał przesadzenia. aloes ma lecznicze właściwości i jest bardzo zdrowy. Wyrósł tak że miał cztery części. Każdą z."— Zapis prezentacji:

1 PRZESADZENIE ALOESU Mój aloes wymagał przesadzenia. aloes ma lecznicze właściwości i jest bardzo zdrowy. Wyrósł tak że miał cztery części. Każdą z tych części przesadziłam do osobnej doniczki. Do przesadzenia potrzebowałam: -ziemię kwiatową -drenaż -4 doniczki -gazety -rękawiczki Życzę miłego oglądania 

2 POCZĄTKI Tak wyglądał aloes przed przesadzeniem. Na stole rozłożyłam gazety i przygotowałam się do przesadzenia.

3 Ubrałam rękawiczki i zaczęłam rozdzielać aloes na części.
ROZDZIELENIE Ubrałam rękawiczki i zaczęłam rozdzielać aloes na części.

4 MAŁE KORZĄKI Po rozdzieleniu aloesu tak wyglądały jego części.

5 DRENAŻ Drenaż to kamyczki, kóre daje się na spód doniczki, aby na spodzie nie zrobiło się błoto. Tak wyglądał drenaż, który ja użyłam. Były to granitowe kamyczki.

6 PRZYGOTOWANIE DONICZEK
Tak wyglądały moje doniczki z drenażem. Żeby drenaż nie wypadł przez dziurki w doniczce położyłam najpierw kawałek papieru.

7 WSYPANIE ZIEMI, PODLEWANIE I UGNIATANIE

8 ROŚLINY PO ROZSADZENIU


Pobierz ppt "PRZESADZENIE ALOESU Mój aloes wymagał przesadzenia. aloes ma lecznicze właściwości i jest bardzo zdrowy. Wyrósł tak że miał cztery części. Każdą z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google