Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na deszczową nudę Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na deszczową nudę Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Na deszczową nudę Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 W czasie deszczu dzieci się nudzą. To ogólnie znana rzecz. Choć mniej się trudzą, mniej się brudzą. Ale strasznie nudzą się w deszcz. Nieprawda! Podczas deszczu też można świetnie się bawić! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Czy znasz dużo zabaw dobrych na deszcz? Zapytaj np. dziadków albo rodziców, jak spędzali czas, gdy z powodu deszczu musieli zostać w domu? Na pewno grali w ciuciubabkę. Pobaw się z dziadkami lub rodzicami w ciuciubabkę. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Zaproś rodziców lub dziadków do wspólnej gry w chińczyka. Zobaczysz, ile będzie zabawy! Znajdziesz też na pewno inne gry planszowe, w które można pograć. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Próbowałeś kiedyś grać w statki? Przekonaj się, jak dobrze potrafisz je schować przed ostrzałem. Zobacz, jak zabawny potrafi być głuchy telefon. Spróbuj też zagrać z rodzicami w skojarzenia. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Możesz też wypróbować swoją wyobraźnię. Namów rodziców lub kolegów do zabawy „dokończ opowiadanie”. Poćwicz spostrzegawczość i ułóż kolorowe puzzle. Przekonaj się, ile jest w domu zakamarków i schowków podczas gry w chowanego. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Czas na ruch! Gimnastyka dobra sprawa Dla nas wszystkich to zabawa Ręce w górę, w przód i w bok Skłon do przodu, w górę skok Głowa, ramiona, kolana, pięty Kolana, pięty, kolana, pięty Głowa, ramiona, kolana, pięty, Oczy, uszy, usta, nos. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 Zaproś kolegów do domu i bawcie się wspólnie! Na pewno przyjdą wam do głowy wspaniałe pomysły. Spróbujcie zabawy „figurki, figurki zmieniajcie się”. Przekonajcie się, jak wesoło jest podczas gry „stary niedźwiedź mocno śpi”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Również karty mogą dostarczyć wam wiele uciechy! Zagraj w Czarnego Piotrusia. Spróbuj swoich sił w wojnie. Zaznasz zabawy, ale też czegoś się nauczysz. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 Teraz chyba deszcz ci niestraszny? Znasz już wiele sposobów na zabawę w jesienną niepogodę. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Na deszczową nudę Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google