Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Po licznych i wspaniałych wrażeniach podczas spotkania ze zwierzętami, nastąpiła chwila relaksu na krytej pływalni, gdzie pod czujnym okiem ratowników.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Po licznych i wspaniałych wrażeniach podczas spotkania ze zwierzętami, nastąpiła chwila relaksu na krytej pływalni, gdzie pod czujnym okiem ratowników."— Zapis prezentacji:

1 Po licznych i wspaniałych wrażeniach podczas spotkania ze zwierzętami, nastąpiła chwila relaksu na krytej pływalni, gdzie pod czujnym okiem ratowników i pań opiekunek doskonaliliśmy swe umiejętności pływackie i … po prostu się świetnie bawiliśmy!!! O nasze brzuszki tym razem zadbała obsługa Karczmy Góralskiej w Zamościu- powiedzieć, że jedzenie to było wyśmienite, to i tak za mało….

2 Po relaksie na pływalni przyszedł czas na chwilę refleksji i zadumy, gdyż kolejnym punktem do zwiedzenia dzisiejszego dnia była Rotunda- miejsce martyrologii i męczeństwa tysięcy Polaków. Chwilą ciszy i symbolicznym gestem pamięci oddaliśmy cześć i chwałę wszystkim tym, którzy w imię wolności i honoru oddali to co mieli najcenniejszego - swe życie…. Ten dzień spędziliśmy znowu na pływalni- niektórym to już nawet płetwy wyrosły… Szkoda że to już ostatnia wizyta na krytej pływalni, ale… wszystko się przecież kiedyś kończy, nawet odjazdowe zjazdy na zjeżdżalni!

3 Ten dzień spędziliśmy w Skierbieszowie, ale było tyle atrakcji, że na pewno nikt się nie nudził… Część z nas wykonywała prace w pracowni komputerowej w programie Paint i Microsoft Office, które wykorzystane zostały między innymi w tej prezentacji. Inna część grupy (ta bardziej usportowiona) miała okazję spróbować swych sił podczas rozgrywek piłkarskich na stadionie sportowym, niektórzy zaś realizowali się w konkursie plastycznym o wieloznacznie brzmiącej nazwie- Przyroda bogata w kolory

4 Po obfitym, oraz jakże smacznym posiłku mieliśmy możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z pracownikami Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, podczas którego zapoznaliśmy się z różnorodnego rodzaju niebezpieczeństwami czyhającymi na nas w czasie prac polowych i wakacji spędzanych w gospodarstwie rolnym. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik otrzymał super upominki- breloczki, flamastry, światełka odblaskowe, notesiki oraz książkę dotyczącą bezpieczeństwa dzieci.

5 Dzisiaj musieliśmy wstać wcześniej, gdyż jedziemy do… dalekiego Kazimierza nad Wisłą! Podróż trwała ponad trzy godziny, ale dzięki naszym wspaniałym panom kierowcom dotarliśmy wszyscy szczęśliwie na miejsce. Pobyt w Kazimierzu rozpoczęliśmy od prawie godzinnego rejsu pirackim statkiem – pogoda była przepiękna, mogliśmy podziwiać piękno wiślańskiego brzegu i cieszyć się ostatnimi promieniami wakacyjnego słońca…

6 Po rejsie nadszedł czas na zwiedzanie najciekawszych zabytków Kazimierza, poszliśmy więc na Stare Miasto, gdzie pani Ewa Nogas zaznajomiła nas z ważniejszymi faktami z historii tego magicznego miasta.

7 To już jest koniec… Po krótkim powitaniu mieliśmy możliwość zwiedzenia szkoły, a następnie… rozpoczęła się zabawa. Dzieci z Dębowca okazały się bardzo gościnne i życzliwe, panie opiekunki (pani Bożena Dziuba oraz pani Katarzyna Niemczuk) wykazały się ogromną pomysłowością w wymyślaniu różnych gier i zabaw. Każdy z nas znalazł coś dla siebie- niektórzy piekli kiełbaski i zajmowali się karmieniem swoich brzuszków-łakomczuszków, część z nas popędziła na disco i pląsy do tutejszej sali gimnastycznej, chłopcy zaś wybrali rozgrywki piłki nożnej. Nasze koleżanki i koledzy z Dębowca zaprosili nas dzisiaj na pożegnalne spotkanie, więc … jedziemy z wizytą!!!

8 Aż się w to wierzyć nie chce, ale dobiega końca nasze dwutygodniowe spotkanie ze wspaniałą wakacyjną półkolonijną przygodą i… czas się rozstać. Podsumowując to dwutygodniowe spotkanie, można tylko powiedzieć, że dzięki temu niektórzy z nas przeżyli przygodę swojego życia, a z pewnością dla wszystkich nas było to niezapomniane i wspaniałe doświadczenie. A więc… DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!

9

10

11


Pobierz ppt "Po licznych i wspaniałych wrażeniach podczas spotkania ze zwierzętami, nastąpiła chwila relaksu na krytej pływalni, gdzie pod czujnym okiem ratowników."

Podobne prezentacje


Reklamy Google