Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wiktoria Polus. Wybory do samorządu uczniowskiego odbyły się w dniu 30 września 2015 roku. Miały one na celu wyłonienie czwórki przedstawicieli oraz Rzecznika.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wiktoria Polus. Wybory do samorządu uczniowskiego odbyły się w dniu 30 września 2015 roku. Miały one na celu wyłonienie czwórki przedstawicieli oraz Rzecznika."— Zapis prezentacji:

1 Wiktoria Polus

2 Wybory do samorządu uczniowskiego odbyły się w dniu 30 września 2015 roku. Miały one na celu wyłonienie czwórki przedstawicieli oraz Rzecznika Praw Ucznia.

3 Odbywają się one co roku w podobnej formie. Klasy wybierają po dwóch przedstawicieli jako ewentualnych kandydatów na ok. 2 tygodnie przed wyborami. Wybory te przeprowadzała komisja w składzie: - Milena Rosół - Maciej Kuta - Wojciech Wypych - Wiktoria Pająk

4 W wyniku głosowania Rzecznikiem Praw Ucznia została Pani Agnieszka Kowalska. Przewodniczącym: - Szymon Bernaciak Wiceprzewodniczącą: - Monika Mikinka Sekretarzem: - Wiktoria Polus Skarbnikiem: - Wiktoria Dębiec

5


Pobierz ppt "Wiktoria Polus. Wybory do samorządu uczniowskiego odbyły się w dniu 30 września 2015 roku. Miały one na celu wyłonienie czwórki przedstawicieli oraz Rzecznika."

Podobne prezentacje


Reklamy Google