Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WsKKLASA 3 C w nasze Tu zawsze co ś si ę dzieje i nie raz kto ś z lekcji zwieje. Ż adna klasaNaszej klasie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WsKKLASA 3 C w nasze Tu zawsze co ś si ę dzieje i nie raz kto ś z lekcji zwieje. Ż adna klasaNaszej klasie."— Zapis prezentacji:

1 WsKKLASA 3 C w nasze Tu zawsze co ś si ę dzieje i nie raz kto ś z lekcji zwieje. Ż adna klasaNaszej klasie

2 Kuba zdolnym uczniem jest Ale na angielskim rozgląda się. Sebastian Grubciem nazywany jest I nie raz z lekcji zerwie się Paulina do zdjęć pozuje na przerwach A z wiedzą szaleje na lekcjach. Kasia zdolną uczennicą jest I żartować lubi też. Misia fajną koleżanką jest I każdy z nią kumplować się chce. Mati super sportowcem jest I przez kozła lubi skakać też.

3 Ewa Mange czyta No i boi się gdy pani pyta. Żani piątkę z matmy ma No i uczy się raz dwa. Chociaż Mateusz fajny jest To przez nas kozą zwany jest. Mati Kasztanem nazywany jest No i czasem niegrzeczny jest. Konrad z biologii chce być pytany Bo z narządami jest obeznany.

4 Do Ani przys ł owie pasuje Cicha woda brzegi rwie. Marysia dobrze rysuje No i przez to piątki zyskuje. Maciek słucha metalu i rocka, Bo jest taka epoka. Kasia spokojną uczennicą jest, Ale gdy trzeba potrafi wkurzyć się. Rafał – nowa postać w klasie, Ale pewnie go już znacie. Krystian z matmy świetny jest I zadania robi też.

5 Kamil w autobusie w Wojnę grywa No, a przy tym często przegrywa. Z Agi sportowiec jest No i na zawody chodzi też. Kinga rzadko w klasie widziana Ale za to uczennica bardzo lubiana. Krystian z matmy złe oceny chwyta Ale Twierdzenie Pitagorasa zna jak bum-cyk-cyk a. Maciek Harryego Pottera czyta No i czaruje jak pani pyta.

6 Natalia od Ewy Mangą zaraziła się A na przerwach razem szlajają się. D amian z Matim w siatkę gra I do skutecznego ataku wystawia raz dwa. Kuba w Patapony lubi grać No i często wygrywać. Miki w przyszłości pilotem chce zostać A jak na razie angielskiemu nie może sprostać. Ola piątkową uczennicą jest I żartować z Kaśką lubi też.

7 A teraz pokażemy nasze twarzyczki Zdjęcia wykonywane na różnych świętach, na przerwach i lekcjach w szkole, na wycieczkach oraz osobiste zdjęcia niektórych uczniów.=]

8

9

10

11

12

13

14

15

16 To są nasze przerwy.=) Robienie zdjęć i oczywiście nauka.=D

17 Festiwal Nauki w naszym wykonaniu.=D

18 A to s ą niektóre dzie ł a, ch ł opców z naszej klasy.

19

20

21

22

23

24

25

26 Nasza wychowawczy ni urzędująca w Sali 44 Zdjęcie opublikowane za pani zgodą.

27 Kto ma wiedzie ć to wie, Ż e to jest w ł a ś nie III c.


Pobierz ppt "WsKKLASA 3 C w nasze Tu zawsze co ś si ę dzieje i nie raz kto ś z lekcji zwieje. Ż adna klasaNaszej klasie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google