Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miła mała blondyneczka uśmiechnięta jak chmureczka Adrian Gałęziowski zawsze jest wesoły... czasami zagląda do naszej szkoły. Dobrze się bawi, niczym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miła mała blondyneczka uśmiechnięta jak chmureczka Adrian Gałęziowski zawsze jest wesoły... czasami zagląda do naszej szkoły. Dobrze się bawi, niczym."— Zapis prezentacji:

1

2 Miła mała blondyneczka uśmiechnięta jak chmureczka Adrian Gałęziowski zawsze jest wesoły... czasami zagląda do naszej szkoły. Dobrze się bawi, niczym nie przejmuje i cieszy się, że ma dwóje. Kornel nasz klasowy cwaniak. Chłopak z niego szczery posiada dobre maniery.

3 Kamil jest czwarty w dzienniku Piotrek Góra przedstawić go trzeba. Komputer jak własną kieszeń zna, ponieważ często w gry różne gra.

4 Następni w dzienniku występują siostra i brat Górowscy Nr 8 ma Maciek Gucwa

5 Aśka Kachniarz- klasowa śmieszka. Zawsze się cieszy. Ta niebieskooka dziewczyna często ataki śmiechu na lekcji rozpoczyna Dla Krystiana nic strasznego

6 Kopeć Mateusz mówimy na niego kapeć Spaniel to znaczy Daniel Kopieński

7 Seba jak to on największy w klasie ma ponad 197cm Miranda nie chce się przedstawiać

8 15 nr w dzienniku ma Przemek "Kasia to nasza klasowa gwiazda, od rana tańczy i śpiewa i z kasowymi przyjaciółmi na lekcji ma kawałek nieba "

9 Monika Urbańska jest słodka jak delicja. Stara się jak może, kiedy trzeba to pomoże. Kuba Zając- ten człowiek potrafi zdziałać cuda... Jest to postać dynamiczna i przy tym bardzo komiczna.

10 Władek to klasowy geniusz. Co nie wymyśli to zmyśli Na samym końcu naszej klasy jest Marcin

11 Nasza pani Małgosia co matematykę nas pyta... Dzięki temu każdy wzór dany jest nam dobrze znany.Każdej wychowawczej godziny doczekać się nie możemy, zawsze na nia wszyscy chętnie dotrzemy.

12 Każdy o tym wie,że najlepsza jest 1b nasz klasa jest kochana i od rana rozesmiana ;p Monika, Kasia i Asia to najlepsze przyjaciółeczki, zawsze na lekcji malują sobie pazureczki ;p


Pobierz ppt "Miła mała blondyneczka uśmiechnięta jak chmureczka Adrian Gałęziowski zawsze jest wesoły... czasami zagląda do naszej szkoły. Dobrze się bawi, niczym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google